0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג בזכרון יעקב

קייטרינג בזכרון יעקב אמור לכאורה להיות משהו פשוט, שכן מדובר על מושבה קטנה ויחסית מבודדת ברמה הגיאוגרפית. אלא שבפועל ברגע שהכנסנו את המונח קייטרינג למשוואה, אין למיקום שום משמעות. הרי כל העניין של קייטרינג זה לאפשר לנייד אוכל איכותי לכל מקום על פי בקשת הלקוח. שאם לא כן, היינו נדרשים למסעדה בזכרון יעקב וכאלה לא חסרות. האתגר הגדול של לספק שירותי קייטרינג בזכרון יעקב זה שהישוב יחסית מבודד ולכן צריך להיערך מראש ברמה הלוגיסטית. החל מגנרטור למקרה חירום ועד לכל הציוד שבמקרה וצריך לשלוף משהו מהרגע להרגע לא צריך לצאת מן הישוב. בכל זאת, מדובר על ישוב שנמצא על גבי הר ורק העליה אליו וממנו עורכת קרוב ל-10 דקות, בעיקר אם מדובר ברכבים שעמוסים בציוד.

הבחירה הטבעית עבור שירותי קייטרינג בזכרון יעקב היא של ספק מאזור הצפון. אלא שלאור הפיתוחים הטכנולוגים השונים של העשור האחרון, גם ספקים מן המרכז ואפילו מהדרום יכולים לתת מענה הולם. קייטרינג זה אוכל ואוכל כאמור נמדד בטעם שלו. כך שאם יש שירות הסעדה איכותי בדרום, שווה לבדוק עמו את אופציה של להגיע לזכרון יעקב  .כמובן שלפני שסוגרים עם שירות קייטרינג, כל קייטרינג, צריך לוודא שהטעם אכן קולע. כלומר, לא משנה כמה המלצות קיבלתם עבור ספק שירות מסוים, תמיד צריך לבדוק באופן אישי. 

לגבי סוגיית המחירים, אין הבדל של ממש בין צפון לדרום. כפי שציינו לעיל, פערי המרחק כבר הפכו ליחסית זניחים תודות לפיתוחים טכנולוגיים ושיפור משמעותי בתשתיות. אז בפעם הבאה שיש לכם אירוע שמצריך קייטרינג, תצאו מהקופסה ותשקלו ספקים מכל רחבי הארץ.  כך תגדילו את ההיצע והמגוון שמתוכו תוכלו לבחור. כל המרבה, הרי זה משובח.