0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג צמחוני כשר בירושלים

קייטרינג צמחוני בירושלים נהוג לחלק ל-2 קטגוריות ראשיות. כשר ולא כשר.  על פי רוב, עיקר הביקוש הוא כמובן עבור הקייטרינג הכשר אך תמיד יש את אלו שרוצים את היוצא מן הכלל. גם מבין שירותי הקייטרינג הצמחוני בבירה יש המקפידים יותר ויש את אלו שמקפידים פחות. דרגת הכשרות הגבוה ביותר היא כמובן בהשגחת הבד"צ. העדה החרדית והליטאים כמובן שלעולם יזמינו קייטרינג צמחוני כשר למהדרין. במידה ומזמינים שירות קייטרינג צמחוני בירושלים כדאי לוודא מהם תנאי הכשרות באולם או בגן האירועים. שכן יש מקומות שעל מנת לשמור על תעודת הכשרות שלהם מקפידים שלא יכניסו מזון לא כשר. יש גם כאלו שלא פועלים בשבת.

מי שמתכנן לערוך אירוע בירושלים ומחפש קייטרינג טוב וזמין, צריך לבדוק 2 פרמטרים. הראשון, מהן האפשרויות מבחינת להביא ספק חיצוני לאולם האירועים, כולל ספק לא כשר. שתיים, מהם מגבלות השבת במידה ויש. בבתי המלון השונים שפרוסים ברחבי העיר נהוג לפעול עם שעון שבת. כך שניתן להתמקם במלון ועם צאת 3 כוכבים להתחיל במלאכת הבישול והאפייה. לאחר שמבארים את 2 הנקודות הנ"ל ניתן להתחיל לחפש את הספק המיוחל.

כיום יש גם אופציה להביא ספקי שירותים מחוץ לירושלים. ישנם ספקים בדרום ובצפון שרק מחכים להזמנה לארוחה. כלומר, ברגע שיוצאת "קריאה" מעמיסים את הרכבים, רותמים נגררים ולעיר הבירה עולים. לעיתים, היות ובפריפריה המחירים יותר נמוכים, אז ניתן להשקיע יותר בתפאורה ובקייטרינג. הווה אומר, תפריט עשיר יותר, מושקע יותר ועם התמזל המזל גם מעניין ומפתיע יותר. בכל מקרה אסור בתכלית האיסור לוותר על ארוחת הטעימות שמהווה מדד אמין מעין כמותו כדי להבין האם מדובר בשירות שעונה על הדרישות והציפיות או שצריך להמשיך לחפש.