0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג לשבת בתל אביב

קייטרינג  לשבת בתל אביב הפך להיות טרנד חם לאחרונה. הכוונה איננה דווקא לשירות מלא שכולל הקמת תחנת שירות, הגשה וכדומה, אלא רק מכירה של אוכל טוב בערב שבת עבור מי שרוצה לחמם בשבת במקום לבשל. כלומר, באמצעות שירות של קייטרינג לשבת בתל אביב ניתן להגשים את כוונת המשורר שאמר כי מי שטורח בערב שבת, אוכל לשובע בשבת. ישנם הרבה גורמים ופרמטרים שיכולים להשפיע על איכות הקייטרינג של השבת. מן הצד של הצרכן חשוב לאפיין מראש איזה סגנון מטבח רוצים. החל מצ'ולנט ועד לג'חנון, לכל סגנון יש את הספק שלו.

חשוב גם לדעת כי ניתן במידת הצורך להזמין ספק שירותי קייטרינג מחוץ לתל אביב. כלומר, במידה ובאמת צריך קייטרינג לאירוע בשבת, לא חייבים לסגור רק עם מישהו מקומי. יש שירותי קייטרינג בפריפריה שאינם נופלים מאלו שהכי נחשבים במרכז.  באמצעות אמצעי קירור, חימום וניוד מתקדמים ניתן לשנע אוכל איכותי למרחקים מבלי לפגוע בטעמו. כך למשל מי שבא מהדרום יכול להזמין שירות של קייטרינג מהדרום וביום שבת בשעה היעודה תמתין לו ארוחת גורמה טעימה וחמה.

כלל אצבע חשוב זה לערוך סקר שוק לפני שסוגרים עם ספק זה או אחר. חשוב לדעת מהם המחירים הנהוגים, מה נהוג להציע בעבור סכום נתון ובאיזה עונה המחירים עולים ובאיזה יורדים. בחירה של אירוע במידת האפשר ב- off  season יכולה להתבטא בחיסכון של עד אלפי שקלים. כמו כן בחירה מושכלת של המנות שתוגשנה יכולה לסייע רבות בהצלחת האירוע. הרי בסופו של יום כולם מדברים על האווירה הכללית ועל איכות האוכל. לאוכל טוב יש כמובן השפעה על מצב רוח טוב כך שמדובר על מרכיב חשוב מעין כמותו בתפריט של כל אירוע.