0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

אירוע / אירועים בטבע

אירוע / אירועים בטבע

כל אירוע הופך למיוחד רק אם הוא מביא עימו ערך מוסף.

כמה כיף לקבל מחמאות? כמה כיף זה לקבל פידבקים חיוביים על האירוע שלך? "הקייטרינג" הינו קייטרינג אחר.

זהו קייטרינג בעל איכות אחרת. לא מדובר רק על האוכל המשובח והמגוון העצום שלו. לא מדובר רק על אנשים אשר באים להגיש אוכל ומשקאות.

מדובר על רמה אחרת של שירות. רמה אחרת של תפיסת אירועים. רמה אחרת של נתינה ומקצועיות.

קייטרינג "הקייטרינג" הינו קייטרינג המתאים לכל אירוע-בין אם הוא נמצא באולם,בית פרטי או אף בטבע. לנו האמצעים והכלים להתאים את עצמו לכל סוג ואופי של אירוע ולבחור את האנשים המתאימים ביותר לכל אירוע ואירוע-קטן כגדול,המוני כאינטימי.

שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה. תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם הצלחתה יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר, וכמובן ברמת שירותיות הגבוהה ביותר.

אנו ב"הקייטרינג",הצבנו לעצמנו לשנות את כל תפיסת המושג הנקרא "קייטרינג" ולהעלות אותו מדרגה אחת קדימה. אנו מעסיקים את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר, בעלי יחסי אנוש מעולים. אנשים העובדים עם חיוך וכיף-רק ככה לתפיסתנו ניתן להפיק ולהרים את האירוע הטוב ביותר.

אם אתם רוצים ומעוניינים באירוע אחר,אירוע עם ערך מוסף, אירוע של חווייה קולינארית ואף עיצובים יפייפיים וייחודיים-אנחנו המקום האולטימטיבי עבורכם.

נשמח לשמוע מכם תמיד ולספק לכם חווייה שמחה וכיפית בכל אירוע ושמחה שתחגגו.

התקשרו אלינו עכשיו לכל שאלה ובירור