0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג צמחוני - תפריט

קייטרינג צמחוני - תפריט

אחד התענוגות הגדולים ביותר בכל הקשור באירועים הוא עריכתם בחיק הטבע. אנו בקייטרינג "הקייטרינג", נהווה עבורכם את הפיתרון הטוב ביותר לחגיגת אירוע בשטח.

אנו מציעים לכם את התפריט המושלם לכל אירוע מחוץ לבית-חגיגה צמחונית. אחת ההתמחויות הגדולות שלנו הינה הכנת וצליית אוכל צמחוני על האש. לנו, מגוון רחב של מאכלים איכותיים וטעימים ביותר אשר יוסיפו נופך נוסף לכל אירוע ושמחה. לצד המאכליםהמשובחים נתאים עבורכם את התוספות הטעימות והמתאימות ביותר ולא נשכח כמובן את בר המשקאות המגוון שלנו.

ניצור עבורכם חווייה קולינארית מדהימה. תפריט המאכלים שלנו הינו עשיר באפשרויות וכזה שייצור עבורכם שילוב הורס של טעמים וארומות.

אנו, ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקתו ויצירתו של כל אירוע, גדול כקטן, מפואר או צנוע וסולידי. מסיבות רווקים ורווקות, חתונות בחיק הטבע, חגיגות ימי הולדת ואפילו סתם מסיבות כי מתחשק-לכל אירוע נגייס את טובי העובדים שלנו ונעצב לכם את האירוע כך שתעברו חווייה קולניארית ושמחה שתיזכר לזמן רב.

לנו חשובה לא רק רמת איכות המזון המוגש באירועים, אלא הרבה מעבר לכך. אנו שמים דגש על רמת שירות ואדיבות גבוהות ביותר ולא מתפשרים על פחות. קייטרינג "הקייטרינג" הוא ברמה אחרת בכל הקשור לתפיסה וגישה לאירועים. קייטרינג "הקייטרינג" הינו ברמה אחרת בכל הקשור לנתינה ומקצועיות.

שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה. תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם יצירתה והצלחתה, יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר, וכמובן ברמת שירותיות הגבוהה ביותר.

להזמנות,שאלות ובירורים התקשרו עכשיו!