0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג חלבי איכותי בישראל

איכות היא לא מילה גסה, בייחוד באם מדובר על קייטרינג חלבי. אירוע לא חייב להתקיים על טהרת הבשר, ולכן לעיתים ישנו צורך לנהל אותו באופן מעט שונה. קייטרינג דופלקס מאפשר לכם ליהנות מקייטרינג חלבי איכותי, הכולל הרבה מאוד מרכיבים עיקריים. חלב הוא מוצר בסיסי הנמצא בכל בית בישראל. מעצם היותו כזה הוא פתח להרבה מאוד מוצרים שמגיעים בעקבותיו, ויכולים לייצר תפריט שלם הבנוי עליו. אנו מתחייבים לעמוד בסטנדרטים איכותיים כאשר אנו יוצרים מנות בקייטרינג דופלקס, וכמובן בהתאם לרצון הלקוחות שלנו. אם אתם מעוניינים ליצור את הפתרון הנכון עבורכם, לכל סוג של אירוע או כנס, אנחנו כאן בכדי להיות לכם לעזר. 

שף מקצועי ייעץ עבור מנות בהתאם לאווירה שהמקום בו תחגגו יקנה עבורכם. קביעת פגישות הכולל טעימות לקביעה סופית, יתואמו מול אנשי הצוות שלנו שגם ידאגו לספק מענה הולם לכל שאלה. אם אתם מחפשים שקט נפשי, הרי שאצלנו תוכלו להיות בטוחים שמצאתם את הפתרון הנכון. במטרה ליצור בידול והקשבה לצרכים, ייבנה תפריט המורכב מרצון אישי של כל לקוח. 

אנו נגיע אליכם לכל מקום בו תבחרו לחגוג, ונספק לכם שירות מנצח. בין שלל האפשרויות לקיום קייטרינג תוכלו לבחור חופי ים, פארקים, אולמות סגורים ואפילו הבית בו הנכם מתגוררים. אירועים קטנים וגדולים, יהיו זקוקים לשירות קייטרינג מקצועי שימלא את הפן החווייתי. תחילת הדרך תהיה בהבנת הרצונות הבלעדיים ולאחר מכן נציע את כל מה שאנחנו יודעים, בליווי אישי כולל העדפות הגשה מגוונות.