0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים מומלצים הדרום

דרום הארץ מציג לנו הרבה מאוד דרכים שיאפשרו לנו ליהנות מאווירה קסומה בחתונה. קייטרינג לחתונה קטנה אותו אנו מספקים ללקוחות בקייטרינג דופלקס, יכלול שלל אלמנטים הכוללים עיצוב, כלי הגשה ייחודיים וכמובן מנות טעימות ויוצאות דופן. יש לנו את האפשרות לשמח אתכם ביום חגכם, ואילו לכם נותר רק לספר על השאיפות שלכם ביום בו תהפכו לזוג נשוי. 

חתונה קטנה מאפשרת לזוג להרגיש את כל מי שמגיע לחגוג עמו, בניגוד לאירוע המוני בו נבלעים אל מול כולם. בחתונה אין כללים מדוייקים של מה מותר ואסור, כך גם בשאר אירועים פרטיים או עסקיים. שירותי קייטרינג כוללים בין היתר את מה שמחפשים כשמגיעים לאירוע, ולכן ישנה ציפייה מסוימת עוד בטרם ההגעה. אצלנו תזכו לקבל ליווי מקצועי עד לריצוי מלא, לרבות ייעוץ לבחירת מנות מקוריות וייחודיות. 

את האירוע בדרום תוכלו לקיים היכן שמתחשק לכם לרבות פארקים, חורשות טבע, בתים פרטיים וכן אולמות סגורים.  אנו נגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג ונעניק שירות מלא בזכות אנשי צוות איכותיים, שידעו להסביר על המנות בתפריט ולהיות אדיבים אל מול החוגגים. צורות הגשה נתונות לבחירתכם וכוללות מגשי אירוח, מלצרים, בופה וכל בקשה מיוחדת מצדכם. קייטרינג דופלקס מאפשר יצירת חלופות למנות עבור בעלי רגישויות, ובכך ממצה את אפשרויות הריצוי של כל לקוח.