0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג לבת / בר מצווה

קייטרינג הוא שירות המציע מנות בתפריט בהתאם לדרישה אישית. נהוג להזמין אותו עבור אירועים פרטיים או עסקיים, והוא זמין בשלל מקומות ברחבי הארץ. קייטרינג לבר/בת מצווה אותו אנו מספקים בקייטרינג דופלקס, יהיה זה שיהיה כחלק מאטרקציה מרכזית באירוע. מדובר במה שיגרום לכל נער או נערה להרגיש בעננים, ביום אחד מיוחד שכולו מוקדש להם.

קייטרינג לאירוע מסוג זה הופך להיות קריטי עבור היום המאושר בחיי הנער או הנערה. בדרך כלל מדובר על חגיגה הכוללת ילדים בני כיתתם, וקרובי משפחה מבוגרים. על מנת לרצות את כולם יש להכין תפריט הכולל פניה לגילאים מגוונים, וחלופות לשביעות רצון כולם. אנו מאפשרים לכם ליהנות ממנות מקוריות פרי יצירתו של השף שלנו, שידאג ללוות אתכם בהליך הבחירה.

ייעוץ מקצועי לבחירת המנות תזכו לקבל מהרגע הראשון, כולל ליווי אישי עד לסיום האירוע. מבחינת מיקום נגיע לשמח אתכם בכל חלקי הארץ ונקיים שירות איכותי וחסר כל פשרות. אם אתם רוצים ליהנות מאווירה נכונה, היו רגועים והזמינו את השירות המוענק על ידינו. מגוון אפשרויות לבחירת נתון לשיקולכם האישי, ויסייע לכם בקבלת ההחלטות הטובה ביותר.

אנו נדאג ללוות אתכם החל מהרגע הראשון. בשילוב אנשי המקצוע שלנו נזכה להעניק עבורכם את כל מה שנחוץ על מנת ליהנות מאירוע יוצא דופן. הצאצאים שלכם הם אלו שחוגגים את אחד מהאירועים הגדולים הראשונים בהם הם מעורבים. בחירת מנות תיעשה בהתאם לטעמם של הילדים, אך צריכה להיות התחשבות גם בטעם מגוון יותר. הפתרון יהיה להזמין מספר מנות, שיותאמו באופן מלא לכל צורך. הליך הבחירה עלול להיות מייגע, אך נצליח להפוך אותו לחיוני ומעניין בזכות ייעוץ נכון.

 

 

 

קייטרינג צמחוני ירושלים

"הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחום ההסעדה והקייטרינג.

לפרטים נוספים