0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג לימי הולדת חלבי

ימי הולדת הן עוד חלק בחיינו שנרצה לחגוג אותו. אמנם אין הכרח כי כל שנה נצטרך לשכור שירותי קייטרינג, אך באם מדובר על מספר עגול בהחלט זו סיסב למסיבה. קייטרינג לימי הולדת חלבי כולל את כל המרכיבים אותם מעוניינים לקבל, ולספק עבורכם את הטוב והמקצועי ביותר. אנו בקייטרינג דופלקס מעניקים עבורכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך ומענה לצרכים אמיתיים וחסרי פשרות. מי שאינו מעוניין בתפריט בשרי יוכל למצוא את מבוקשו בזה החלבי, שמכיל הרבה מאוד רכיבים מעניינים. 

חגיגות מקיפות את חיינו ומאפשרות לנו ליהנות כמו שצריך עם האהובים עלינו. קייטרינג מהווה בדרך כלל את עמוד הטווח, המחבר את האירוע עם הנוכחים בו. שירות מקצועי הכולל את כל אנשי הצוות שלנו, יעניק עבורכם את הפתרון הנכון לאירוע שלכם. אם אתם מעוניינים להשקיע בתפריט מיוחד, שייבנה בהתאם לרצונות האישיים. אנו נדאג לכל הפרטים הקטנים בכל מקום בו תבחרו לחגוג, הכוללים הגשה בכלים בהתאם לאווירה ולמקום.

מבחינת מיקום נגיע לשמח אתכם היכן שתרצו לחגוג. אירוע קטן בבית או באחד מאולמות סגורים יכול להיות אחד מהם. קייטרינג לימי הולדת אותו נספק, יוכל גם לצאת החוצה לכיוון פארק או חוף ים. פתרונות יתקיימו עבור צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות. סיפוק כל צורך הוא המומחיות שלנו, ונדאג שכל אחד מהמוזמנים שלכם ייצא שבע רצון. החגיגה הפרטית שלכם תהיה הרבה יותר מעניינת בשילוב ארוחה מלאה, שתשמח את הנוכחים.