0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

קייטרינג צמחוני לאירועים בישראל

אירוע מחייב התייחסות למזון בהליך הארגון והביצוע. אנו מעוניינים לספק עבורכם את התפריט האיכותי ביותר, שיוביל את החגיגה שלכם באופן מקצועי. צוות מומחים אותו אנו מקצים בקייטרינג דופלקס, כוללים שף מקצועי שיהיה אחראי על יצירת המנות בתפריט והרכבתם באירוע שלכם. כלל העוסקים במלאכה ידאגו להעניק לכם את כל ה שאתם זקוקים באירוע שלכם.

קייטרינג צמחוני מכיל חלקית, רכיבים שאינם פוגעניים, ולכל היותר אלו המגיעים מהטבע. אנו מציעים עבורכם תפריט מיוחד, שייבנה באמצעות העדפות אישיות בלבד. אם יש בכם את היכולת ליהנות מאווירה טובה ונכונה יותר, הרי שיש לכם הזדמנות מצוינת להשיגה. באמצעות שלל תחליפי בשר ראויים תוכלו להשיג את התוצאה הטובה עבורכם, ועבור קהל המוזמנים שלכם.

בטבע ניתן למצוא מגוון אפשרויות להציג לעולם את הארוחה המושלמת. אירוע פרטי או עסקי יכול להתקיים על טהרת הצמחונות ולספק מנות מקוריות, המשנות לחלוטין את התפיסה שכולם היו צמחונות היא דרך חיים, אך גם אפשרות מצוינת ליהנות מאווירה אחרת בכל מקום בו תבחרו לחגוג.

אנו בקייטרינג דופלקס מגיעים לכל מקום בארץ, לרבות אזורים כפריים. אם אתם מחפשים ייחוד, תוכלו למצוא אותו בחלקות הטבע הנחשבות ליפות והמרהיבות בעולם. שירות מקצועי אותו תזכו לקבל יכלול אלמנטים רבים של עיצוב וכלי הגשה ייחודיים בהתאם למיקום שנקבע מראש. כחלק מהאפשרויות ניתן למנות: חצרות בתים, פארקים, מרפסות, חופי ים ואולמות סגורים. הרעיון ליצור אלמנט מפתיע יהיה במנות המוצגות בתפריט, אותו ניתן לבחור בייעוץ מול שף מקצועי.