0723341821
 

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723341821
*
*
*
*

שירותי קייטרינג לחברות

חברות שונות דואגות לקיים אירועים מספר פעמים בשנה. כולם דואגות לכיבוד קל ועשיר בהתאם לצרכים ספציפיים, ולשם כך נעזרות בספקים חיצוניים שיעניקו עבורן שירותי קייטרינג. אנו בקייטרינג דופלקס מאמינים שאיכות גבוהה יכולה להתבטא במספר סגנונות, ולכן יצרנו תפריט מגוון שיתאים לכל טעם. הענקת שירותי קייטרינג עבור חברות יבטיח עבור כל דורש פתרון עבור עובדים ולקוחות. חברות בישראל נוהגות לערוך אירועי השקה, ערבי חברה וכן כנסים, ועל כן חשוב להתאים את השירות שאנו נותנים לאופי האירוע.

שף מקצועי יעבור אתכם על כל מנה בתפריט, במטרה לסייע בהליך הבחירה, ולהפוך אותו ליעיל יותר. מגוון אנשי צוות יסייעו בקביעת פגישות, שליחת הצעות מחיר, וכן סיוע תמידי בכל שאלה או בקשה. אם אתם מעוניינים ליהנות מאווירה נכונה עבור החברה בה אתם מנהלים את העסקים שלכם, הרי ששירותי קייטרינג לחברות אותו אנו מספקים יסייע לכם בקבלת החלטות מדויקת.

קייטרינג דופלקס יגיע אליכם לכל מקום בו תבחרו לחגוג אירוע חברה. כל אפשרות לרבות במתחם המשרדים עצמו, יאפשר ליצור איכות מקסימלית למען כולם. אנו מעוניינים להעניק עבור כולם את המנות הטובות ביותר, שיענו על טעם אישי מגוון. יצירת חלופות אפשרית עבור טבעונים, צמחונים, בעלי רגישויות ובעיות בריאותיות.

למען יצירת פתרון נכון עבור כל חברה, נקבע עמכם סדרת פגישות שיסייעו לקבלת החלטות משותפת. יש לנו את כל הכלים להוציא כל אחד ואחת מרוצים, ולכן חשוב יהיה להבין רצונות ספציפיים בשלב מוקדם מאוד בהליך התכנון. בנוסף לאירועים להם אנו מעניקים שירותים, נוכל לייצר עבורכם פתרונות קייטרינג לכל דרישה אחרת, בסיוע כלל אנשינו המקצועיים.

 

 

מחיר קייטרינג לחתונה

בחתונה קטנה – אין צורך לשאול אותם ישירות, אלא להכין רשימה בה תדע פחות או יותר מה הוא המזון המועדף על האורחים.

לפרטים נוספים

חמגשיות

חברת הקייטרינג בעלת מנופים רבים בתחום ההסעדה ושינוע מזון בארץ.

לפרטים נוספים