ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בירושלים לא כשר

דף זה כבר לא אקטואלי. הקייטרינג הינו כשר.

קייטרינג בירושלים לא כשר יכול להיות מאתגר. כלומר, האיתור של שירותי קייטרינג לא כשרים  בירושלים עלול להיות טיפה קשה. לעיתים בגלל הבירוקרטיה שנשלטת בידי הגורמים הדתיים בעירייה אז מקשים על שירותי הסעדה לא כשרים לקבל רישיונות עסק. אבל מי שמתעקש ונחוש ישיג בסופו של דבר את מבוקשו. גם מהצד של הלקוחות ניתן תמיד למצוא מענה. ברם, ניתן להזמין שירותי קייטרינג מחוץ לעיר כדי לעקוף את הקשיים. ישנם מספיק אמצעי ניוד מזון למרחקים על מנת להבטיח את שמירת הטריות והאיכות. כך שכל מי שמחפש קייטרינג בירושלים לא כשר יכול לאתר את מבוקשו בכל רחבי הארץ. רק לצורך הדוגמה, ספק שירות מבאר שבע יכול להגיע לירושלים בתוך כשעתיים ולהיות ערוך ומוכן לתת שירות בתוך חצי שעה מרגע ההגעה ותחילת הפריסה.

הדגש בכל מה שקשור לשירותי קייטרינג לא כשרים זה תו התקן. כלומר, אם השירות נמצא תחת השגחה רבנית, לפחות יודעים שיש בקרה מינימלית לגבי מקור המזון ואופן העיבוד שלו. במקרה של מטבח לא כשר אין למעשה כל השגחה צמודה. מומלץ לראות מקרוב היכן נמצא שירות הקייטרינג המיועד ולבחון את רמת ההיגיינה במקום כמו כן בעת מתן השירות.  אמצעי בקרה נוסף זה לחפש המלצות או משובים לגבי השירות. אם מצליחים לאתר לקוחות מרוצים ממספר אזורים ושאינם קשורים האחד לשני אז זה מהווה אינדיקציה טובה לגבי האיכות והתקינות.

עוד משהו חשוב לגבי ירושלים זה להכין מראש דרכי גישה. ישנם אזורים שעדיף לא להסתובב בהם בשבתות או בלילות. כדאי להכין מראש צירי תנועה שבהם ינוע ספק השירות. מעבר לשכונות המובהקות של חרדים יש את מזרח העיר שגם שם לא תמיד סימפטי להסתובב. אבל למען אוכל טוב, שווה להתאמץ.