ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בצפון הארץ

קייטרינג בצפון הארץ  מכיל תחתיו את כל האזור של עמק יזרעאל, עמק חרוד ובית שאן בדרום ובצפון כל הגליל התחתון, המערבי והעליון. הקינוח זה כמובן רמת הגולן. בעבר, היה קו תעופה פעיל יותר בין המרכז לצפון ואז היו נוהגים לטוס צפונה, להמשיך ברכב לנקודת היעד ושם לערוך ארוחה לתפארת. כיום באמצעות כביש 6 ניתן בתוך שעה וחצי להתמקם ולהתרווח ולהתחיל לאכול מכל טוב. גם שירותי קייטרינג בצפון הארץ פעם כללו רק ספקי שירות מן הצפון וכיום יש גם כאלו מהמרכז שמעניקים שירות לאזור הצפון.

מי שמתכנן אירוע או הפנינג בצפון וצריך קייטרינג, כדאי לו לבדוק הצעות מחיר הן של הצפוניים והן של הדרומיים. שכן לעיתים הפערים אינם כה משמעותיים. כביש 6 למעשה חיבר את כל הארץ יחדיו כך שכל אחד יכול להגיע בקלות יחסית לכל נקודה ונקודה על פני המפה. מבחינת הספקים הצפוניים של שירותי הקייטרינג, הם מרוכזים בעיקר סביב הערים הגדולות כגון חיפה והקריות, טבריה, צפת ואפילו עפולה. בכל מקרה שווה לבדוק ראשית ולפני הכול עם אלו מהסביבה הקרובה. רק לאחר מכן להרחיב את המעגל.

החלטה חשובה שצריך לקבל כחושבים על קייטרינג זה כמובן האם הולכים על תפריט בשרי או חלבי. יש לכך השלכות על התקציב וכן על אופי האירוע. בצפון על פי רוב הבשרי עדיף שכן זה משתלב נפלא עם אווירת הבוקרים והנוטרים. כמובן שאם זה בסמוך לחג השבועות אז יש עדיפות קלה לחלבי, הגם שמבחינת עלות התפריט החלבי הרבה יותר זול. במידה ואין דרישה להקפיד על דיני הכשרות ניתן לשלב בין חלבי ובשרי.  המפתח זה להתאים את האוכל לאווירה ולרוח הטיול או האירוע.