ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג שף בטבע

קייטרינג שף בטבע זה פתרון מצוין לאירועים עם מיעוט משתתפים. ארוחת שף מבוססת על אווירה יותר אינטימית שבמהלכה השף מעניק יחס יותר אישי הן לאורחים ובעיקר למנות. ניתן להגדיר קייטרינג שף בתור חוויה קולינארית במגע אישי. תתארו לכם מצב של שף של תכנית בישול שמגיע אליכם לסלון כדי להכין ארוחת ערב לכם ולאורחים. עכשיו תחשבו שבמקום הסלון הביתי אותו שף יופיע בחיק הטבע ויגיש לכם את מיטב המנות שלו. אפשר כמובן להוסיף להקה שתנעים את הזמן עם מוזיקה קאמרית נוגה.  יתרון גדול של ארוחת שף שגם מצדיק את העלות זה התאמה אופטימלית בין המנה לבין מזמין הארוחה. רוצים עוד מליחות, מתיקות או עפיצות, השף הצמוד ידאג לכם. כמו כן יותר קל להחליף מנה פחות טעימה ולבקש חלופה.

יש שפים שכל מה שהם יודעים ועושים, באהבה יש לומר, זה אירועי בישול בטבע. מנגד יש את אלו שכל יציאה לאוויר הצח זה טבע מבחינתם. בכל מקרה מומלץ בחום לפחות פעם בחיים בתור משפחה לצאת לאירוע שכולל ארוחת גורמה בחיק הטבע. החוויה הקולינארית מובטחת. הנטייה בארוחות שף זה לא להתחיל  להרים מטבח שלם בטבע אלא להביא את רוב המנות ברמת גימור של 90 אחוז ואז על המקום להכין, לחמם ולהגיש. במקרים ספציפיים אכן אין ברירה אלא להדליק אש אך רק בתנאי שיש מטף כיבוי ושמוודאים כי האש כובתה לחלוטין.

העונה המומלצת ביותר לאירוע קייטרינג שף בטבע היא כמובן האביב עת לא חם ולא קר, לא גשום ולא שמשי והכל פורח בשיא הדרו מסביב. גם בסתיו יש מזג אוויר נפלא אבל אז רוב הנוף יבש. בחורף ובקיץ כאמור פחות נהוג לצאת לטבע בגלל הסיכון במזג אוויר לא ידידותי בלשון המעטה.