ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בטבע לאירועים

קייטרינג בטבע לאירועים זה נישה בתוך הענף הרחב למדי של שירותי קייטרינג. המונח קייטרינג בטבע לאירועים מסגיר את הכוונה. קייטנות, אירועים פנים ארגוניים, חתונות ועוד, לכל אלו צריך לדאוג לאוכל. מכאן שקייטרינג בטבע אמור להתמחות בהעברת ארוחות שלמות אל נקודה כלשהי במעבה היער. בהרבה מקרים ספק הקייטרינג גם אחראי על תאורה והנגשה אל ומהאתר. כמו כן אם אמרנו תאורה אמרנו מקורות חשמל. בטבע ב-99 אחוז מהמקרים  צריך גנרטור כדי להדליק תאורה. ספק אמין ומקצועי יברר מראש מהם האמצעים שעומדים לרשותו. כמו כן מומלץ לוודא כי יש ברשותו לפחות 2 גנראטורים כדי שאחד ישמש בתור גיבוי מידי. העלות עבור השירות משתנה בהתאם לתפריט המבוקש. ככל שרוצים יותר היצע קולינארי, כך העלות גבוה יותר.

מבחינת אזורים נבחרים לאירועי קייטרינג בטבע אז הברירה הטבעית היא צפון או דרום. הפסטורליה של הצפון מול השקט והדממה של הדרום. לא בכדי רוב הצימרים ממוקמים בגליל ובאזור מצפה רמון, חוות הבודדים וכו'. 

חשוב גם לשמור ככל הניתן על הקשר לטבע ולא להפוך את האירוע למסיבת טראנס וכיוצא בזה. כל הרעיון זה להתחבר לטבע הן באמצעות התפאורה הטבעית וכמובן בזכות האוכל האנין.  קולינריה זה עולם שלם של טעמים וריחות. ככל שתהיו יותר ממוקדים בדרישות שלכם מבחינת התפריט, כך יקל על השף למלא אחר הבקשה. ישנם ספקי קייטרינג שיודעים להעמיס ולהתארגן בתוך שעה עד שעתיים ולהיות בדרך אל כל נקודה שבה מתקיים אירוע. כלומר, קייטרינג, למעשה מציע שירות שלא מחויב למיקום גיאוגרפי של בסיס האם. מכאן שאם יש קייטרינג שאתם מכירים ניתן לשנע אותו אל לכל נקודה כדי ליהנות מהשירות גם בטבע. חשוב גם לוודא מול קק"ל או החברה להגנת הטבע כי מותר לערוך את האירוע בחיק הטבע.