ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לראש השנה בתל אביב

קייטרינג לראש השנה בתל אביב מומלץ להזמין מספר חודשים מראש. יש מי שנוהגים להתבדח כי על מנת להשיג קייטרינג לערב ראש השנה צריך להתחיל לברר כבר בפסח. אלה שאליה וקוץ בה, מי שמזמין קייטרינג לערב חג צריך לקחת בחשבון שאין מדובר בשירות כשר שכן בערב חג אמורים לשבות מכל מלאכה. הפתרון עבור מי שדיני הכשרות חשובים לו זה להכין אמצעי "שבת" כגון פלטות חשמליות או במידה ומדובר על קייטרינג חלבי אז אמצעי קירור. בכל מקרה את ההזמנה יש לבצע מבעוד מועד על מנת להבטיח זמינות.  למזלנו, הקדמה הטכנולוגית מאפשרת כיום להזמין ספקי שירות שאינם מתל אביב.

גם מי שנמצא בדרום באזור באר שבע או בצפון באזור חיפה יכול להגיע בתוך שעתיים לכל היותר למרכז תל אביב. מכאן שיש שירותי קייטרינג רבים בכל רחבי הארץ שערוכים ומזומנים לשרת לקוחות מאזור המרכז. יש גם הרבה שיתופי פעולה בין שירותי ההסעדה השונים. כך שגם אם ספק הקייטרינג המדובר מגיע מאזור באר שבע, ייתכן מאוד שיש לו אנשי קשר במרכז שיסייעו לו מבחינה לוגיסטית כמו גם למקרים של בלת"מים. 

על פי הסטטיסטיקה, ערב ראש השנה מהווה מועד מבוקש מאוד עבור שירותי קייטרינג. ישנם הרבה משפחות שמעוניינות לציין את השנה החדשה בארוחה טובה אבל לא רוצות להתמסר ולהשתעבד לכל ההכנות והבישולים הנלווים. חשוב לזכור כי גם כאשר המגוון משתרע על כל פני הארץ, הספקים הטובים יותר סוגרים כבר חודשים מראש את החגים והמועדים ולכן כדאי להקדים את ההזמנה ככל הניתן. בכל פנים לא כדאי להתפשר על איכות גם במחיר תעריפים ועלויות גבוהות יותר שכן ארוחה טובה מבטיחה שנה טובה. הרי מעבר לתפוח בדבש יש עוד הרבה מטעמים שמאפיינים את החג.