ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

אירועים קטנים בטבע

אירועים קטנים בטבע

כל אירוע המשלב עימו טבע הוא שמח במיוחד. עיצוב המקום בשילוב המראה הטבעי והנוף-יוצרים חגיגה לעין ואווירה קסומה ומיוחדת.

קייטרינג "הקייטרינג" הוקם על מנת להפוך כל אירוע הנחגג בטבע, לאירוע ייחודי ונדיר שעליו ידובר עוד רבות.

מטרתנו העליונה היא לשנות את התפיסה בכל הקשור לשירותי קייטרינג ולקחת את זה צעד אחד קדימה.

אצלנו ב"הקייטרינג" מועסקים רק אנשי מקצועי עם ניסיון רב באירועים, בעל יחסי אנוש מעולים והכי חשוב-כאלו שעובדים עם חיוך,סבלנות,שמחה וכיף.

אנו מתמחים בעיצובו והפקתו של כל אירוע-גדול כקטן,המוני כאינטימי. גם אם הנכם קבוצה קטנה של חוגגים אנו נספק לכם אירוע גדול עם שירות מקצועי ואדיב. שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע ומכיר את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם הצלחתה יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר, וכמובן ברמת השירותיות הגבוהה ביותר.

אירוע מצויין אשר נצרב בזיכרון ומדברים עליו תקופה ארוכה. אירוע מצויין הוא אירוע בו לא מפסיקים לדבר על האוכל שהיה אירוע מצויין הוא כזה הגורם לך להתפעל כל פעם מחדש מרמת השירות אירוע מצויין הוא כזה שהיתה בו תפאורה בלתי נשכחת אל תתפשר לעולם על פחות מאירוע מצויין ובשביל להפיק אירועים מצויינים-אנחנו פה.

 

אם אתם רוצים ומעוניינים באירוע אחר,אירוע עם ערך מוסף, אירוע של חווייה קולינארית ואף עיצובים יפייפיים וייחודיים-אנחנו המקום האולטימטיבי עבורכם.

נשמח לשמוע מכם תמיד ולספק לכם חווייה שמחה וכיפית בכל אירוע ושמחה שתחגגו.

התקשרו אלינו עכשיו לכל שאלה ובירור