ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

אירועים ביתיים ופרטיים הינם אינטימיים לרוב כאלו הנמדדים בזכוכית מגדלת משום שבאירועים מסוג זה, ההקפדה על הפרטים היא גדולה יותר. לכל מרכיב באירוע השפעה גדולה על התחושה הכללית.

לנו, בקייטרינג "הקייטרינג", פתרונות קולינאריים ולוגיסטיים בשפע להפקות מלאות של אירועים פרטיים.

אירוע פרטי יכול להתקיים בכל מקום-בית,גן אירועים,חוף הים ועוד שלל אפשרויות. אנו ב"הקייטרינג" נתאים את עצמנו לכל מקום ולכל אופי של אירוע ונפיק עבורכם חגיגה וחוייה קולינארית בלתי נשכחת.

תפריט המזון שלנו הינו מגוון וחובק עולם. אנו מתמחים בהכנת מאכלים ממבחר רב של מטבחים,עדות,מסורות ותרבויות. נדע להתאים את עצמנו לכל סוג קהל ואוכלוסייה, לכל סוג אירוע פרטי-חברתי,עסקי,משפחתי ולכם-מזמיני האירוע, נתאים את התפריט והעיצוב הטובים ביותר עבורכם.

אירוע פרטי אינו בהכרח יקר ואנו נדע לבנות יחד עמכם את החבילה המתאימה ביותר לכל חגיגה ולכל תקציב.

שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה. תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם הצלחתה יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר, וכמובן ברמת שירותיות הגבוהה ביותר.

 

אנו ב"הקייטרינג",הצבנו לעצמנו לשנות את כל תפיסת המושג הנקרא "קייטרינג" ולהעלות אותו מדרגה אחת קדימה. אנו מעסיקים את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר, בעלי יחסי אנוש מעולים. אנשים העובדים עם חיוך וכיף-רק ככה לתפיסתנו ניתן להפיק ולהרים את האירוע הטוב ביותר.

אם הנכם מעוניינים לערוך אירוע פרטי, בכל מקום בו תבחרו, נשמח לסייע לכם להפיק חגיגה וחווייה קולניארית שלא יישכחו עוד זמן רב.

צרו איתנו קשר עכשיו!