ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים פרטיים

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים. אירועים קטנים הם אירועים שיש בהם הרבה אינטימיות ולצידה יש הרבה תקשורת בין האורחים. אירועים קטנים הם אירועים שמקרינים לאורחים אווירה מזמינה וחמימה, זאת בניגוד לאירועים גדולים שבהם הכל ענק ולעתים האורח מרגיש קצת כאילו הלך לאיבוד.

יש היום לא מעט סיבות לחגיגת אירועים קטנים, החל ממסיבת חינה, או מסיבת בת מצווה, וכלה במפגש עסקי מצומצם, או מפגש לגיבוש עובדי החברה. אירועים קטנים יכולים להיות בעלי מאפיינים שונים, יש מי שירצה לחגוג אירוע קטן שהכל בו יהיה יוקרתי ומפואר, ויש מי שירצה לחגוג אירוע קטן צנוע וסולידי.

דווקא המספר הקטן של המוזמנים הופך אירועים קטנים לאירועים שדורשים הרבה יותר תכנון, ודורשים הרבה יותר הקפדה על הפרטים הקטנים, באירועים קטנים אסור לפספס ולהכין לאורחים תפריט שאינו מתאים להם, או להביא אטרקציה שלא תהיה מעניינת עבור קהל היעד, משום שבאירועים קטנים כל מרכיב באירוע יש לו הרבה יותר חשיבות וההשלכות שלו על התחושה הסופית של האורח הן משמעותיות יותר.

אנו ב"הקייטרינג" אוהבים את האירועים הקטנים ולכן החלטנו להתמחות בנישה של הפקת אירועים קטנים. אצלנו תוכלו למצוא שני גני אירועים קטנים, המצוידים בכל השירותים ובכל הכלים המקצועיים ביותר והאיכותיים ביותר נדרשים לשם הפקת אירוע קטן, ולצידם תמצאו שירות של קייטרינג משובח ומעורר השראה, כל אלו ביחד מאפשרים לנו להציע לכם הלקוחות הפקה איכותית ומקצועית של אירוע קטן שיוצר אצל האורחים חוויה גדולה.

אנו ב"הקייטרינג" מקפידים להיות קשובים לרחשי לבו של הלקוח העומד לערוך אירוע קטן, ומטרתנו היא להפיק אירוע קטן שיהיה תואם לציפיות ולפנטזיות של הלקוח וגם יהיה תואם לאופי האירוע ולקהל היעד של האירוע. אנו בקשר עם מספר רב של נותני שירותים שיחד איתם אנו מצליחים להפוך כל אירוע קטן לחוויה ייחודית ומרגשת שתהיה לשיחת היום.

אצלנו תוכלו להנות מכל העולמות, מי שירצה יוכל להנות אצלנו משירות של הפקת אירועים קטנים מפוארים ויוקרתיים, ומי שירצה יוכל להנות אצלנו משירות של הפקת אירועים קטנים בטבע, קרובים, צנועים וסולידיים.

מאחורינו עומדת שורה ארוכה של עשרות לקוחות מרוצים ומאושרים שערכו אצלנו אירועים קטנים מסוגים שונים, ואנו נשמח לצרף גם אתכם לשורת הלקוחות המרוצים.

קייטרינג לאירועים פרטיים זכה לקבל תגובה 1 שהעניקה לו דירוג של 5 מתוך 5.
תגובות הגולשים

קייטרינג ענק

פורסם בתאריך 06/21/2013 מאת אמיר

מאד אהבתי!