ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועי בוטיק

קייטרינג לאירועי בוטיק

קייטרינג "הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחומה ופועלת במגוון רב של מישורי הסעדה. החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי שחר מדר ומעסיקה למעלה מ-200 עובדים מכל רחבי הארץ.

אנו מתמחים בהפקות יצירתיות של מגוון רחב של אירועים וביניהם תחום האירועים האירועים הפרטיים ואירועי בוטיק.

על פי תפיסתנו, אירוע בוטיק הוא כזה שצריך לתת חווייה ייחודית למשתתפים בו. לכל אורח ואורחת מגיעים מלוא תשומת הלב, יחס וכבוד של מלכים.

אירועי בוטיק אינם בהכרח יקרים יותר, אלא יותר עוסקים יותר בגישה וההתאמה הטובות ביותר לאורחים. באירוע בוטיק,כל האורחים שווי מעמד, כולם בעלי האירוע והיחס והשירות הניתנים הינם בהתאם. אירוע בוטיק נועד לאפשר לאורחים אינטרקציה ותקשורת נעימה כאשר ברקע מנוגנת מוזיקה ערבה לאוזן.

האוכל באירוע זה יהיה מורכב בדרך כלל ממבחר רב של מנות קטנות וטאפסים איכותיים,צבעוניים,מגוונים וטעימים להפליא. מנות שאפשר להחזיק בקלילות ביד אחת בעוד ביד השנייה כוס משקה. בר משקאות המשובח, ביחד עם הבר האקטיבי ירווה את צמאונם את האורחים.

אנו ב"הקייטרינג",הצבנו לעצמנו כמטרה, לשנות את כל תפיסת המושג הנקרא "קייטרינג" ולהעלות אותו מדרגה אחת קדימה. אנו מעסיקים את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר, בעלי יחסי אנוש מעולים. אנשים העובדים עם חיוך וכיף. רק ככה לתפיסתנו ניתן להפיק ולהרים את האירוע הטוב ביותר.

לנו ב"הקייטרינג", חשובה לא רק רמת איכות המזון המוגש באירועים, אלא הרבה מעבר לכך. אנו שמים דגש על רמת שירות ואדיבות גבוהות ביותר ולא מתפשרים על פחות.

קייטרינג "הקייטרינג" מתחייב להפיק אירוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש וליצור עבורכם אירוע בוטיק כפי רצונכם ושאיפתכם בליווי הרבה יוקרה,פאר,יופי וחינניות. נשמח ללוות אתכם בכל שלב בתהליך יצירת האירוע, מהתחלתו ועד לסופו.

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר להזמנות,בירורים וכל שאלה