ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירוע ביתי

קייטרינג לאירוע ביתי

חברת הקייטרינג "הקייטרינג" הינה מובילה בתחומה.

החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי שחר מדר, ומעסיקה למעלה מ-200 עובדים מכל רחבי הארץ. אנו ב"הקייטרינג" מתמחים בהפקות יצירתיות של אירועים הנערכים בגני ואולמות אירועים, אירועי חוץ המתפרשים בכל הארץ ואף בהפקותיהם של אירועים ביתיים ופרטיים.

אירועים ביתיים ופרטיים הינם אינטימיים לרוב. כאלו הנמדדים בזכוכית מגדלת משום שבאירועים מסוג זה, ההקפדה על הפרטים היא גדולה יותר. לכל מרכיב באירוע השפעה גדולה על התחושה הכללית.

לנו פתרונות קולינאריים ופתרונות לוגיסטיים בשפע להפקות מלאות בבית הלקוח. תפריט המזון שלנו הינו מגוון וחובק עולם. אנו מתמחים בהכנת מאכלים ממבחר רב של מטבחים,עדות,מסורות ותרבויות.

אירוע ביתי יכול להיות מפואר אך גם צנוע וסולידי. אנו נקשט את המקום בעיצובים היפים והחדשים ביותר שיש להציע כיום ונעניק לו נופך אסתטי ועוצר נשימה ביופיו, נעצב ונעניק לו את האישיות והמראה המיוחדים שלו.

הננו מתחייבים למתן השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה. תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם הצלחתה יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר, וכמובן ברמת שירותיות הגבוהה ביותר.

אנו ב"הקייטרינג",הצבנו לעצמנו לשנות את כל תפיסת המושג הנקרא "קייטרינג" ולהעלות אותו מדרגה אחת קדימה. אנו מעסיקים את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר, בעלי יחסי אנוש מעולים. אנשים העובדים עם חיוך וכיף-רק ככה לתפיסתנו ניתן להפיק ולהרים את האירוע הטוב ביותר.

התקשרו אלינו עכשיו להזמנות,בירורים וכל שאלה.