ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירוע עסקי/חברה

קייטרינג לאירוע עסקי/חברה

"הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחום הקייטרינג וההסעדה. החברה פועלת בכמה מישורים: הסעדת מוסדות וחברות בתחום ההייטק על בסיס יומי, שיתוף פעולה גם גני ואולמות אירועים, אירועים פרטיים בבית הלקוח ואירועי חוץ המתפרשים בכל הארץ.

אנחנו נהווה עבורכם את הפיתרון המושלם לכל אירוע עסקי ואירוע חברה-ימי גיבוש, ערב מחלקות, כנסים ועוד.

אירוע עסקי יכול להיות אירוע קטן או רב משתתפים. הוא יכול להיות מפואר או צנוע וסולידי. אנו נדע לתאם עמכם ציפיות ולתת לכם את המענה הטוב ביותר לכל סוג ואופי אירוע בו תבחרו.

תפריט האוכל שלנו הינו עשיר ומגוון מאד והוא כולל בתוכו שפע של מאכלים ממבחר רב של תרבויות,מסורות,עדות ומטבחים. הצוות המפנק שלנו אף ידאג לבר משקאות איכותי ולקינוחים משובחים ומתוקים עם טעמים מטריפים ומיוחדים.

שירותי הקייטרינג שלנו הם מגוונים. אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים, המתאימים לכלל האוכלוסיות והקהלים. ברשותנו צוות מקצועי מיומן ומנוסה, שיודע את מלאכת הקייטרינג על כל רזיה. תפיסתנו גורסת כי קייטרינג היא אמנות של ממש ולשם יצירתה והצלחתה, יש צורך בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בידע הגסטרונומי הטוב ביותר, בכלי ההגשה היפים ביותר.

לנו חשובה לא רק רמת איכות המזון המוגש באירועים, אלא הרבה מעבר לכך. אנו שמים דגש על רמת שירות ואדיבות גבוהות ביותר ולא מתפשרים על פחות.

אנו ב"הקייטרינג",הצבנו לעצמנו לשנות את כל תפיסת המושג הנקרא "קייטרינג" ולהעלות אותו מדרגה אחת קדימה. אנו מעסיקים את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר, בעלי יחסי אנוש מעולים. אנשים העובדים עם חיוך וכיף-רק ככה לתפיסתנו ניתן להפיק ולהרים את האירוע הטוב ביותר.

נשמח לתכנן יחד עמכם את האירוע העסקי שלכם, כדי ליצור ערב ומהנה ומוצלח-אתם צריכים לידכם את הטובים ביותר בתחום.

להזמנות,שאלות ובירורים התקשרו עכשיו!