ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה בטבע

קייטרינג לחתונה בטבע

חתונה הוא יום חג, כזה שזוכרים ונוצרים לעד. אין זוג שלא תהה על איך תראה חתונתו, אין זוג שלא פילל לאירוע מוצלח,ללא תקלות וללא דאגות מיותרות. חתונה בטבע הינה מתכון מהמם להשארת חותם נצחי בלבבותיכם ולבבותיהם של אורחיכם-אך תהיה מושלמת רק על ידי בחירת המרכיבים הנכונים.

"הקייטרינג" הינו קייטרינג שבא לסייע לכם, החוגגים, ביום המאושר בחייכם ולהוריד מכם רבדים של לחץ ודאגה מיותרים. אנו נעשה הכל על מנת שהחגיגה שלכם תהיה מלווה בחוויה והרפתקאה קולינארית מהשורה הראשונה. בשבילנו, קייטרינג הוא הרבה מעבר לאוכל.

קייטרינג,לתפיסתנו, זוהי אמנות שלמה. צוות העובדים שלנו הינו מיומן וממוקצע בכל רזי המקצוע ואנו מעסיקים את הטובים ביותר בתחום. אנו מחזיקים במערך לוגיסטי מתקדם, הכלים והעיצובים המקוריים,היפים והמיוחדים ביותר והחשוב מכל-ביחסי אנוש מעולים ביותר.

מגוון ומבחר האוכל שלנו הוא מדהים. הננו מתמחים בבישולם של מאכלים משלל מטבחים,מסורות ותרבויות ויחד עמכם ובהתאם לסוג המקום נבחר את תפריט האוכל המתאים ביותר לחתונתכם ואנו מתחייבים כי תעברו חווייה קולינארית נדירה ובלתי נשכחת.

אם הנכם מעוניינים בחתונה אחרת,עם ערך מוסף, אירוע של חווייה קולינארית בלתי נשכחת ואף עיצובים יפייפיים וייחודיים-אנחנו הכתובת האולטימטיבית עבורכם.

קייטרינג "הקייטרינג" פונה לכל קהל ומציע את שירותיו לכלל האוכלוסייה. חרטנו על דגלנו להיות הראשונים,המובילים והמקוריים ביותר בתחומנו ונעשה הכל על מנת ליצור עבורכם אירוע שלא יישכח וידובר עליו רבות.

נשמח ללוות אתכם בכל צעד ושעל, נלך יחדיו יד ביד, במבטים מחויכים וסביבנו אורחים רבים ונדע כי שנינו עשינו את הבחירה הטובה ביותר שיכולנו לעשות.

תנו לנו לעזור לכם להפוך לכם את החתונה לחגיגה אמיתית ומושלמת בטבע.

לבירורים,שאלות או כל סוגייה שהיא-התקשרו עכשיו.