ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

המלצות לקייטרינג לחתונה

המלצות לקייטרינג לחתונה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

להלן מספר המלצות וטיפים מקצועיים לבחירה נכונה של שירות הקייטרינג שלך. הטיפים מהווים המלצות לקייטרינג לחתונה, וקריאתם עשויה לשפר את השירות המיועד לך פעי כמה, ולהעניק לך חוויה בלתי נשכחת.

ודא כי אתה יודע מי הוא קהל היעד שלך
בצע הערכה לגבי עדיפות צריכת המזון בקרב האורחים שלך. בחתונות קטנות, ניתן לדעת במדויק. בחתונות גדולות – בצע הערכה גסה ביותר וכמת אותה באחוזים.

חשוב על אופי המנות בהתאם למסקנות
אם הגעת למסקנה שרוב קהל היעד שלך שומר כשרות, ויש מעט אנשים צמחוניים, המסקנה המתבקשת יכולה להיות – ארוחה חלבית. אם הגעת למסקנה שרוב קהל היעד שלך חובב צמחונות מושבע, הזמן את סל הצמחים שיש לחברה שלנו להציע. הדברים ינוסחו בשבלונות כאלה, ויורחבו לפרטי פרטים בהמשך התהליך. עיין בשלבים הבאים על מנת לדעת מה עלייך להמשיך לעשות.

התייעץ עם חברייך שהזמינו קייטרינג
לחברים בוודאי יש דעות ששווה להקשיב להן, ובמיוחד אלה שהזמינו שירות קייטרינג. הם יוכלו לתת לך המלצות לקייטרינג לחתונה, וגם המלצות על אופי המנות שיהיו לך. אין חכם כבעל ניסיון, ובמקרה הזה – חברייך עשויים להיות בעלי הניסיון.

עיין במגזיני גסטרונומיה
המגזינים יפתחו לך את הראש והתודעה למאכלים שלא ידעת על קיומם, ויאפשרו לחוש האמנותי שלך להציג סל מזון יותר מעניין מזה שעליו חשבת.

לאחר כל האמור לעיל, התקשר אלינו
השיחה צריכה להיות אחרי שגיבשת לפרטי פרטים אלו מנות יהיו בארוחה שלך. הנציגים שלנו ישמעו ויעירו הערות במקרה הצורך. ההערות הם בגדר המלצה לקייטרינג לחתונה ואינן מחייבות אותך בשום דרך שהיא. נעשה כמיטב יכולתנו לספק לך את רשימת המוצרים שביקשת, ובאופן בו ביקשת שיוגשו.

לסיכום
על מנת להבטיח ערב מוצלח, עליך לבצע סיעור מוחות בשלבים המפורטים לעיל. הזמנת חברה הקייטרינג לאירוח היא הצעד האחרון ברשימה. עלייך לבצע אותו אחרי שהתייעצת עם אשתך לעתיד ובייחד עברתם את כל השלבים: ידיעה מי הם האורחים שיגיעו, חשיבה על אופי המנות, התייעצות עם חברים ועיון במגזינים. לאחר מדריך כזה, תהיו מגובשים בדעתכם, ואנו נתגבש יחד אתכם באהבה ובשמחה.