ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

מחיר קייטרינג לחתונה

מחיר קייטרינג לחתונה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

מחיר קייטרינג לחתונה משתנה בהתאם לסוג התפריט המוזמן והיקף המשתתפים באירוע. חשוב להבין כי אין קשר למחיר מנה צמחונית לעומת מחיר של מנה מסוג אחר. ישנן מנות בכל מיני רמות מחיר, בכל התחומים. תיתכן מנת צמחוני זולה ותיתכן מנת צמחוני יקרה, כפי שתיתכן מנה צמחונית זולה לעומת מנה צמחונית יקרה. לדוגמה: מחיר קייטרינג לחתונה המבוסס על עוף יהיה בדרך כלל זול יותר מהמחיר התואם עבור בקר. מחיר קייטרינג לחתונה המבוסס על מנות צמחוניות מסוג קציצות טבעול, יהיה זול יותר מתפריט בו יש קציצות טופו, ומנות המורכבות מעשבי תיבול וקטניות.

הזמן לאחר שתדע מהי כמות המוזמנים המתוכננת להגיע
לפי כמות המוזמנים ניתן לתת לך הערכת מחיר המורכבת מטווח מחירים, לפי סוג ההזמנה. על מנת לצמצם את הטווח, ולדעת בצורה יותר מדויקת וממוקדת כמה יעלה הקייטרינג, מומלץ לך לעשות סקר בין המוזמנים ולבדוק מה היא נטיית לבו של כל אחד.

בחתונה קטנה – אין צורך לשאול אותם ישירות, אלא להכין רשימה בה תדע פחות או יותר מה הוא המזון המועדף על האורחים.

בחתונה גדולה – ניתן לעשות הערכה גסה, או להזמין שני סוגי תפריטים. גם בהזמנת שני סוגים, חשוב להפנים מה מזמינים. לא מומלץ, למשל להזמין שני סוגים של תפריטים, כשר ושאינו כשר, משום שציבור שומרי הכשרות עשויים יהיו לא להכיר במטבח שלנו. לעומת זאת, תפריט צמחוני ותפריט צמחוני זה שילוב מצוין שייטיב עם כולם.

לפי ההערכה שביצעת, תוכל לקבל הצעת מחיר ממוקדת
כעת, כשנתוני צריכת המזון של האורחים שלך ברשותך, תוכל לקבל הערכה מאיתנו איזה תפריט אתה צריך, וכמה זה יעלה. לרוב, מחיר קייטרינג לחתונה אצלנו אינו יקר, ואתה מקבל גם הזמנות חתונה מודפסות בחינם. ללא קשר להטבה, הקייטרינג שלנו נחשב לזול ביותר וגם לאיכותי ביותר באזור הצפון. מומלץ להודיע לנו מה הוא התפריט הרצוי מוקדם ככל האפשר, על מנת שנוכל להיערך בהקדם האפשרי, ולספק לך חוויה אמתית ובלתי נשכחת.