ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לא כשר לחתונה

קייטרינג לא כשר לחתונה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

שימו לב: דף זה כבר אינו אקטואלי. כבר לא קיימות מנות לא כשרות בקייטרינג.

התפריט הלא כשר שלנו כולל בחובו פריטי מזון רבים מכל הסוגים והמינים. לצד סלט ירקות עסיסי, תוכל ליהנות על חסילונים וקלמרי, לצד דגים טריים ומשובחים. במנה הראשונה שלנו ניתן יהיה להזמין באייקון שמתעלה על כל אלה שטעמת בבתי המלון של ניו יורק ופריז, בתוספת גבינת חלומי יוונית אותנטית.

מנות ראשונות
במנות הראשונות שלנו תוכלו ליהנות ממגוון סלטי ירקות, נקניקים מכל הסוגים, וגבינות צהובות מהמשובחות בתעשייה. מבחר המזון שתמצא יהיה גדול ומגוון. כוסות משקה עם מילוי מחדש יוצאו לך. בר אלכוהול מן המשובחים והמשוכללים בארץ.

מנות עיקריות
המנות העיקריות שלנו יכללו מנות צמחונות.

מנות אחרונות
המנות האחרונות שלנו יהיו מבוססות צמחונות: מבחר עוגות, גלידות, ומוצרי צמחונות מהטובים בשוק, עם קייטרינג לא כשר האוכל בטוח יהיה טעים.

הקייטרינג שלנו הוא קייטרינג לא כשר לחתונה, אך משפחות שאינן שומרות כשרות ייהנו מרמת גסטרונומיה שטרם נראתה כמותה בארץ, עם השפעות זרות מכל העולם. כל המנות יהיו מנות מקוריות שלנו, יהיו ערבים לחייכך, וישאירו בך טעם של עוד. היתרון בהזמנת קייטרינג לא כשר לחתונה הוא שאפשר ליהנות ממבחר גדול של מוצרי מזון. המוצרים שלנו עומדים בתווי תקן מחמירים בתחום הבריאות, ומכילים ויטמינים, ברזל ואומגה בכמויות העולות בהרבה על הכולסטרול הרע. לאור מודעות האזרח לשמירה על אורח חיים בריא, אנו מאמצים בחברה שלנו קו זה ומספקים מוצרי מזון עתירי ויטמינים, שייהוו אוצר גלום לך ולאורחים שלך. המנות יותאמו לך בהתאמה אישית.

מומלץ לוודא מי הוא קהל היעד בטרם תבצע הזמנה
מומלץ לוודא מי הוא קהל היעד של החתונה שלך. בישראל, רוב הציבור לא יזמין מזון לא כשר. הדבר נכון גם לאוכלוסייה הלא דתית. לכן, יש לוודא שציבור המוזמנים נמצא בדעתך הקולינרית. קייטרינג לא כשר לחתונה מתממש לטובה אם מדובר במשפחות שאינן שומרות על כשרות, ומרבות לאכול מאכלים לא כשרים בביתם. במידה והמשפחה שלך או של אשתך אינן כאלה, מוטב כי תזמין גם מזון כשר על מנת למנוע אי נעימויות.