ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

קייטרינג לחתונה מתאים בעיקר לחתונה בה שתי המשפחות הן חובבות צמחונות מושבעות. חתונה על טהרת הצמחונות תהיה מומלצת במיוחד לחובבי צמחונות, ולא לאנשים העושים זאת מטעמי אבדן ויטמינים. במצב כזה, האנשים לא יעריכו מנות צמחוניות איכותיות , והקייטרינג שלנו דוגל במנות הצמחוניות האיכותיות ביותר שתמצא בשוק!

המאכלים
אנו נפרוס בפנייך את כל סוגי המאכלים האפשרי. שוק הצמחונות שלנו רחב היקף ושמו הולך לפניו שנים רבות. מנות הצמחונות שלנו משביעות, בריאות, ועתירות בוויטמינים וברזל.

המחיר לעומת מנות לא צמחוניות
המחיר אינו תלוי בהימצא או היעדר צמחוניות, אלא באיכות המנה המוזמנת: סל המוצרים הבסיסי ביותר שלנו בתחום הצמחונות יהיה זול יותר מאשר סל מוצרים צמחוני מתקדם. לדעתנו, חשוב לך להכיר את קהל האורחים שלך ולדעת האם מדובר בחובבי צמחונות או באנשים שאוכלים צמחונות מטעמי בריאות.

 לסיכום

גם כאשר הגעת למסקנה לגבי הזמנת קייטרינג צמחוני לארוחה, מסקנה זו לכשעצמה אינה מספיקה. יש לרדת לעומקם של פרטים ולשאול את עצמך האם לפנייך משפחה של חובבי צמחונות או אנשים שצורכים מזון זה מטעמי בריאות. הדבר קל מאד לאבחנה, וישנן משפחות בהן הצמחונות היא פולחן: במשפחות אחרות, סביר להניח שזו לא תמונת המצב, ולכן על מנת לצמצם עלויות ולחבר את האורחים לאירוע בצורה טובה, קייטרינג צמחוני לארוחה שלך יכול להיות סל המוצרים הבסיסי שלנו, שמתעלה על סלים בסיסיים של המתחרים גם באיכות וגם במחיר.