ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה בבית

קייטרינג לחתונה בבית

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

שירות הקייטרינג הביתי שלנו הוא חוויה בלתי נשכחת, שתשאיר לך טעם של עוד. אנו נהפוך את ביתך למקום מספר אחד להגשת מזון. יש לך חצר בבית ? נוכל לערוך את הערב שם!

נציג מטעמנו יבוא לביתך ובייחד נגבש את הרכב הקייטרינג
נבחר את המקומות מהם יוגש המזון, לעומת המקומות בהם יוצבו השולחנות. המסלול שנבחר יהיה דינמי, נגיש, ונוח הן לאורחייך והן לצוות המלצרים.אפשר להזמין שני סוגים של ארוחה, ולפצל את הבית כך שמכל מקום ייצא סוג אחר של מזון. הדבר מומלץ כאשר החתונה היא לצמחוניים ואוהבי צמחוני, וכל סוג אחר של עירוב. אנו נדאג שכל האורחים שלך ירגישו בבית. קייטרינג לחתונה בבית הוא שירות בו התנסינו שנים, והוא זכה לתשבחות מקיר לקיר ממבקרים רבים.

נתייצב בביתך כמה שעות לפני האירוע ונתחיל בהכנות לאירוע
השירות שלנו ילווה אותך לכל אורך היום. נתייצב בביתך ביום האירוע ונתחיל בהכנות. כאשר האורח הראשון ייכנס – הכל יהיה מוכן וזמין, מחכה לפעולה. קייטרינג לחתונה בבית זקוק לשלמות הזו, דווקא משום שחברייך מכירים את הבית הזה, ורוב האורחים יודעים לאן הם נוסעים. לכן, חשוב שיהיה סדר, והקייטרינג יוגש בצורה טובה. קייטרינג לחתונה בבית מטעמנו הוא כה מקצועי, שגם החברים הכי ותיקים שלך לא יזהו את הבית כאשר אנחנו בפעולה. נגרום לביתך להיראות כמו גן האירועים מספר אחד.

נרד לפרטים הקטנים ביותר
בהכנות לאירוע, נצניע ככל האפשר את החסרונות בביתך, ונהפוך אותם ליתרונות. החתונה לא תהיה עוד חתונה ממוסחרת אלא אירוע מספר אחד, בו כל הפרטים, מלבוש המלצרים ועד הגשת המנות ופינוין – יתבצעו בדקדקנות ברמה של גן האירועים היוקרתי ביותר.

המחיר שנגבה על השירות יהיה מחיר זהה למחיר שנגבה לגן אירועים, אך הירידה לפרטים תהיה שווה כל שקל שתשלם. אצלנו בקייטרינג אנחנו לא מסווגים אולמות לפי רמת ה CLASS. מבחינתנו, כל שטח הוא CLASS, וברמה הגבוהה ביותר. מי שנכנס לאירוע שלנו פשוט לא מאמין למה שרואות עיניו. הותרנו אחרינו עשרות בעלי בתים המומים, והיד עוד נטויה.