ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה בטבע

קייטרינג לחתונה בטבע

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

סוג נוסף של קייטרינג אותו אנו מספקים הוא קייטרינג לחתונה בטבע. הקייטרינג יכול להיות קטן וקומפקטי, ויכול להיות גדול בהיקפו. התמודדות עם רוחות, חמסין, ותנאי מזג אוויר לא אופטימליים אחרים – זו המומחיות שלנו. אנחנו נהפוך חסרונות אלה ליתרונות. במקרה של רוח, המזון יחולק ללא כל תקלה, ומאידך – בכיוון הרוח יותקנו מקומות מנוחה, שיאפשרו לך ליהנות ממנה ולחזור לשולחן האוכל כל אימת שתרצה.

הגשת המזון בטבע
בשל תנאי מזג אוויר בלתי צפויים, הגשת המזון בטבע שונה מאשר הגשתו באולם. צוות המלצרים שלנו מיומן בכל המצבים ויספק לך באותה רמת יעילות את המנות. לרגע – אתה עלול לחשוב שאתה נמצא באולם המפואר ביותר באזור.

אנו עובדים בחופי ים, גני אירועים, חתונה במדבר, ובעוד שלל מקומות טבעיים. קייטרינג לחתונה בטבע דורש זמן רב של התארגנות ומחשבה על ארגון ערב מוצלח. לכן חשוב להודיע לנו מראש את המקום בו נערכת החתונה, וצוות מטעמנו יבדוק כיצד נתקין את הקייטרינג באירוע. המידע ישותף אתכם לכל אורך תכנון האירוע. מניסיוננו, החתונות בטבע היו ספינת הדגל של הקייטרינג הזה, והותרנו אחרינו מאות לקוחות מרוצים, שחזרו להשתמש בשירות שלנו גם עבור אירועים פרטיים שהם ארגנו שנים לאחר קייטרינג לחתונה בטבע: כנס חברה, כנס בוגרי אוניברסיטה, ועוד.

מבחר גלידות ומנות אחרונות
בימות הקיץ החמים, המנות יבוססו יותר על גלידות. ניתן לקבל גלידות על בסיס חלב או על בסיס מים. המנות האחרונות שלנו ידועות בכל אזור הצפון, ואינן מביישות אף קונדיטוריה או גלידרייה ידועות: עוגות, גלידות, טירמיסו, ושאר מאפים וגלידות ימתיקו את לבך. היתרון של הקייטרינג שלנו הוא הרעיון המקורי בכל מנה ומנה. אנו לא מאמינים בהליכה אחר הזרם, ולכן המנות שתפגוש יהיו מקוריות, וכל אחת היא סיפור בפני עצמה.

לסיכום
קייטרינג לחתונה בטבע הנו הפתרון המושלם לערב שלך. תוכל לקיימו בחוף ים, גן אירועים, או מקום עם נוף מדברי. בכל המקומות הללו אנו מתורגלים ומספיק שירות נחמד ויעיל. מבחר המנות שתמצא יהיה גדול, ורובן יהיו מקוריות. אנו מבטיחים חוויה בלתי נשכחת.