ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה בצפון

קייטרינג לחתונה בצפון

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

שירות הקייטרינג שלנו הוא חוויה קולינרית בלתי נשכחת. מעוניינים להינשא באולם אירועים בצפון הארץ ? אנו מציעים שירות קייטרינג לחתונה בצפון. נשרת אותך בהתאם לצרכים שלך. המטבח שלנו מציע שלל של רעיונות לכל הסועדים: עד לצמחונים וטבעונים.

עצות לבחירת התפריט
בחלק זה של המאמר – נמליץ עבורך כיצד לבחור את המזון בצורה נכונה . הדבר תלוי בסוג האירוע, כמות המוזמנים, והנכונות שלך להשקיע זמן ומחשבה, אך התוצאה תתאים לך וגם לקהל שלך – כמו כפפה.

גודל האירוע
מה הוא גודל האירוע ? במידה ומדובר באירוע קטן, רשום את שמות האנשים שעתידים להגיע לאירוע, והסק מה הן נטיות לבם:  צמחוני וטבעוני. במידה ורוב המוזמנים נוטים לכיוון מסוים, הזמן קייטרינג שנכון עבורם, ולמיעוט הזמן את המזון שהוא צורך – בהיקף קטן יותר. במידה ויש שוויון בין המוזמנים, הזמן קייטרינג מלא, ודאג לתייג את סוגי המאכלים ליד כל קונטיינר מזון.

אם מדובר בחתונה גדולה, ניתן להזמין קייטרינג לחתונה בצפון עם תפריט מלא, ולתייג את סוגי המזון, או לבצע הערכה אלו אורחים יגיעו ולהזמין כמויות לפי הערכה זו.

הזמן מאיתנו את סוג הקייטרינג הדרוש
הזמן מאיתנו את סוג הקייטרינג הדרוש, ואנו נדאג לספק את התפריט המבוקש – כך שיתאים לאוכלוסייה שמגיעה לאירוע. במקרה של חתונה, מומלץ שתשתפו זה את זו לגבי נטיית לבם של האורחים מכל צד במשפחה ותבצעו בייחד הערכה. הודות לפעולה זו, נוכל להיערך בהתאם ולספק מנות מזון כנדרש.
היתרון בקייטרינג שלנו הוא הגיוון הרב שיש בו, וחוסר ההתפשרות בכל התחומים. הקייטרינג מספק מנות צמחונות משובחות ומבחר שלם של מנות אחרונות. כמו כן, נשלב גם משקאות חריפים שישתלבו טוב עם המנות המוצעות. הקייטרינג שלנו יעצב לך ארוחה שתיראה טוב, תשאיר טעם של עוד, ותגרום לאורחים שלך להחמיא לך גם שנים אחרי החתונה. אם אתה מעוניין בשירות קייטרינג לחתונה בצפון, הגעת למקום הנכון.