ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונה קטנה

לקוחות שיזמינו קייטרינג מאיתנו, יקבלו הזמנות מודפסות לחתונה – בחינם !

שירות המזון שלנו הותיר אחריו מאות כלות וחתנים מרוצים. אנו נבצע עבורך קייטרינג לחתונות בכל הגדלים והסוגים: קייטרינג חתונה קטנה ולחתונה גדולה כאחת. היתרון של חתונות קטנות על גדולות היא המידע המדויק לגבי האורחים שתפגוש. בדרך זו, תדע מה הם הצרכים שלך מאיתנו ותוכל להזמין קייטרינג שיפגע בול ברצון האורחים.

בדוק את רשימת המשתתפים
בצע בדיקה על הרגלי המזון של כל האורחים. כעת, שבידך המידע הדרוש – תוכל להתקשר ולהזמין קייטרינג בהיקף קטן, אך איכותי

הזמן מאיתנו את התפריט הדרוש
נהיה קשובים לצרכים שלך, ונציג לך את תפריט הבית. במידה ותהיה מעוניין להוסיף מאכלים שהם פרי רעיונך, או פריט שלא מופיע ברשימה, נעשה זאת בשמחה. לבסוף, נרכיב את התפריט הדרוש לך, בשילוב הרעיונות שלך, עם פריטים מתפריט הבית.

באירוע – עצמו: שירות מלצרים דינמי, יעיל ונגיש
המלצרים שלנו יהיו זמינים עבורך ועבור האורחים כל שעות האירוע: יסייעו בארגון הקייטרינג בטרם בוא האורחים, וייטיבו את לבם של האורחים לכל אורך האירוע. השפים שאנו מעסיקים – הם אמני מטבח בחסד עליון, ובעלי שנים רבות של ניסיון, לרבות השתלמויות בטובי בתי הספר בארץ ובחו"ל.

בתום הארוחה, ובין המנות – פינוי מהיר והגשה מהירה של הפריטים החדשים
נבצע עבור האורחים פינוי מתי שיחפצו, וגם בין הארוחות. מובטח שירות מהיר ויעיל, עם המון הקשבה ונכונות לעזור. בשירות קייטרינג לחתונה קטנה, בשונה מהשירות המקביל לחתונה גדולה, היחס הוא אישי לכל אורח ואורח, ותוענק לו הרגשה כמו במסעדות היוקרה של פריז.

לסיכום
קייטרינג לחתונה קטנה נותן לך יותר אפשרויות להשיג תפריט מזון שייטיב עם כל ציבור האורחים שלך, ולכן חשוב לערוך רשימת צרכים. אנו בקייטרינג נדאג לצרכים הללו בצורה הטובה ביותר: היתרון שלנו – שאיננו מצטיינים רק בסוג אחד של ארוחה, ואנחנו גמישים לכל הסוגים: ספרדי, איטלקי, צרפתי, מאכלים לצמחוניים וטבעוניים – והכל רעיונות מקוריים שלנו, שכמותם טרם טעמת. בנוסף למקצועיות הבלתי מתפשרת, אנו מחויבים לשירות ידידותי ויעיל שיגרום לאורחים שלך להחמיא לך עליו למשך שנים רבות.