ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג אסאדו גורמה

קייטרינג הוא הפתרון שלנו לשמח אנשים, והוא זה שתופס חלק דומיננטי מכל אירוע. אנו בקייטרינג דופלקס מודעים לחשיבות הרבה, ומציעים שלל פתרונות יחודיים ומרגשים. קייטרינג אסאדו גורמה הוא חלק בלתי נפרד מהפן המקורי שיש לנו להציע, והוא מציע הרבה מעבר למה שאנשים באמת חושבים ורוצים. חתונה קטנה או גדולה מכילה מוזמנים שיתכן כי ראו הכל בחייהם, ואכן הם מצפים לגלות בכל פעם משהו חדש. חדשנות ומקוריות הן חלק מהותי בחשיבה שלנו, ואנו מצליחים לספק לכל לקוח את מה שתואם השקפה אישית. 

בסיוע אנשי צוות בעלי ניסיון עשיר, מחוזקים בשף המקום, ניתן להרכיב מנות מקוריות ותפריט שישביע את רצון כולם. בקשות אישיות יתבקבלו בברכה ויסייעו לקדם כל אירוע שלכם. אנו מתחייבים ליצור מנות מרכיבים טריים בלבד, שיעזרו לנו להפיק מהם איכות גבוהה. אסאדו שייך למטבח הארגנטינאי ונועד לאלו מכם אשר אוהבים לאכול בשר, ולמרות שיתכן שהנכם כאלו סביר כי חלק מהמוזמנים שלכם לא. חלופות ניתן למצוא עבור צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן וסוכרתיים, שיוכלו ליהנות באותה מידה מהאירוע החשוב של חייכם.

החלק המרכזי בכל אירוע הוא הדרך להזיז את המוזמנים שלכם, ואכן לאוכל יש תפקיד מרכזי. צורות הגשה לוקחות גם הן חלק משמעותי, ודואגות להפעיל את המוזמנים דרך ההליכה לבופה, וכן ציפייה למנות המוגשות. התמקדות בבשר צריכה להיות תואמת לרצון כל הנוכחים, לכן צריכים להכיר מעט את הקהל שאמור לשמח אותנו. אתם אלו שתדאגו לבחור את המנות עבורם, וכמובן גם חלופות למקרה והם יזדקקו למשהו שונה.

אם אתם רוצים ליהנות בגדול ולהבטיח חוויה מסעירה, יש לנו את כל האמצעים לסייע לכם בכך. הצוות שלנו ידאג לכם לליווי צמוד, הכולל פגישות לטעימות ובניית תפריט בהתאם לרצונות. ההתחייבות לעמוד בציפיות של כולם אינה קלישאה, והיא מאפשרת לנו להכיר אתכם ולדאוג לשיתוף פעולה מלא בהליך הבחירה. אנו נגיע אליכם לכל מקום בו תבחרו לרבות בחוף ים, פארקים, אולמות סגורים ובבית הפרטי שלכם. 

אירועים קטנים בטבע

כל אירוע המשלב עימו טבע הוא שמח במיוחד.

לפרטים נוספים

קייטרינג צמחוני כשר לאירועים קטנים

כל אירוע המשלב עימו טבע הוא שמח במיוחד. עיצוב המקום בשילוב המראה הטבעי והנוף-יוצרים חגיגה לעין ואווירה קסומה ומיוחדת.

לפרטים נוספים