ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בטבע כשר בתל אביב

קייטרינג הוא העוגן של כל אירוע ומאפשר להפיק שלל אפשרויות יצירתיות במיוחד. אנו מאמינים כי איכות היא מילה נפלאה ליצירה של מנות ברמה גבוהה, שיהיו לשביעות רצון כולם. אנו מעניקים את כל האפשרויות לקבלת מענה מקצועי, בזכות נותני השירות שלנו שהינם מהרמות הגבוהות בתחום. קייטרינג בטבע כשר יכול להיות פתרון עבור כל אירוע ללא יוצא מן הכלל. אצלנו תוכלו לחוות את האירועים בהתאם לכל רצון אישי, ולסגנון שיכול להיות פרטי או עסקי. 

שירותי קייטרינג כוללים הרבה מאוד עצמה בכל אלמנט אפשרי, ואנו מייצרים את כל המנות מחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד. שף מקצועי עמו תיפגשו במסגרת ההכנות לאירוע, יסייע לכם בייעוץ ובחירה. כשרות היא פרט חשוב עבור רבים שמעוניינים ליהנות מאווירה טובה, בהתאם למה שמאושר על ידי הרבנות. אצלנו תוכלו לקבל תעודה המעידה על כשרות, וכן תפריט הכולל מנות וקינוחים בהתאמה. הרצון לספק עבור כל לקוח את הפתרון הראוי עבורו, עומד לנגד עינינו בכל עת שהיא.

קייטרינג דופלקס יגיע עד אליכם בכל מקום בו תבחרו לחגוג. בטבע ניתן לחגוג מצפון ועד לדרום, וליהנות בין השאר מנופים עוצרי נשימה. בחירה באזור ספציפי תלויה במקום מושבם של המוזמנים, שלעיתים ניתן אף לבצע חריגה מסוימת לטובת הרוב. צורות הגשה נתונות לבחירתכם וכוללות מגשי אירוח, הגשה אישית ועצמית בבופה. כל לקוח יבחר את מה שהכי יתאסים לאווירה, ואנו נדאג לעיצוב נכון שישלים את החוויה הכללית באירוע פרטי או עסקי.

קייטרינג כשר בטבע

אין כמו חגיגה בטבע. השילוב בין היצירה הטבעית לאדם בעלת פוטנציאל אדיר להפקתו של אירוע בלתי נשכח.

לפרטים נוספים