ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בטבע לחתונה

קייטרינג הוא שירות המהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע. במטרה לספק צורך בסיסי של מזון בכל חתונה, נהוג לשכור את שירותיה של חברה שתדאג להסעדה ברמה גבוהה. אנו מעניקים לכל אחד את האפשרות הנכונה ביותר, שתוביל כל אחד ליהנות מפתרון יעיל ונוח בהתאם לסגנון האירוע אותו מעוניין להפיק.

הטבע המצוי באזורים היפים ביותר בישראל שופע בשטחים מרהיבים, באמצעותם ניתן להוסיף צבעים מרהיבים לכל אירוע. טקס חתונה מכיל הרבה מאוד אלמנטים שקשורים לדת ואמונה. אם הנכם מעוניינים בפתרון ייחודי שימצא את כל השקפת עולמכם, הרי שניתנת עבורכם הזדמנות פז לממש זאת.

אנו נגיע אליכם לכל מקום שתבחרו לחגוג בו, לרבות חופי ים, פארקים, חורשות. בעזרת אנשי צוות מובילים בתחום, נוכל לעמוד לרשותכם ולהעניק את השירות הטוב ביותר בכל אווירה אותה תבחרו. החגיגה שלכם לא תהיה שלמה ללא תפריט מקורי אותו נבנה עבורכם בסיוע שף מקצועי ועתיר ניסיון. אם אתם יודעים מה המוזמנים שלכם אוהבים, וחשוב לכם לרצות את כולם, לנו יש את הכלים לספק עבור כולם חלופות ריאליות.

פתרונות ניתן למצוא גם עבור צמחונים, טבעונים, ובעלי רגישויות שונות. מגוון המנות נועד לענות על צרכים ורצונות ייחודיים שהנם אלו המאפיינים קהל יעד מגוון. בהזמנת שירות מאתנו תזכו לקבל שירות אישי וליווי לאורך כל הדרך. אנו מעניקים לכם את כל מה שאתם מעוניינים בו, לרבות כלי הגשה מיוחדים שיתאימו לאווירה הכללית.

חתונה היא מסע זוגי מרתק ומרגש, בו נרצה לקחת חלק פעיל בנוגע לפתרונות מזון ייחודיים. הניסיון עושה את ההבדל, תנו לנו לייעץ עבורכם למען תפירת כל פרטי האירוע שלכם.

קייטרינג כשר בטבע

אין כמו חגיגה בטבע. השילוב בין היצירה הטבעית לאדם בעלת פוטנציאל אדיר להפקתו של אירוע בלתי נשכח.

לפרטים נוספים