ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בטבע לחתונה במרכז

חתונה היא תמיד סיבה למסיבה עבור כל סוג בתחילת דרכו. כל אירוע מסוג זה מצריך שירותי קייטרינג שילווה אותו. המנוזמנים מצפים למצוא ארוחה בכל מקום שתזמינו אותם, לרבות בטבע המציע נופים מרהיבים ובלתי מתפשרים. אצלנו בקייטרינג דופלקס נעניק לכם שירות איכותי מתחום המזון, בהתאם להשקפת עולמכם האישית. אנו מאפשרים יצירת מנות בהתאם לצורך ואפילו השקפת עולם אישית של כל אחד.

שף מקצועי יעמוד אתכם בליווי צמוד, וידאג לספק מענה לשאלות וכן ייעוץ בהתאם לרצונות אישיים. בכל מקום בו תבחרו לחגוג בטבע תוכלו למצוא את הפינה הרומנטית, בה תאכלסו את כל החברים ובני המשפחה. אירוע חתונה לא חייב להיות המוני, אלה כזזה שירכז את כל האנשים החשובים בחייכם. קייטרינג אותו נספק עבורכם יכלול מנות בהתאם לבקשה ותכנון מוקדם, הכוללים גם חלופות עבור צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות.

חגיגה בטבע אינה מתאימה לכל אחד ואילו אתם צריכים לעשות בדק בית לפני שתפנו לתכנון אירוע כזה. אנשי הצוות עמם נגיע אליכם, ידאגו להעניק עיצוב שנשאב מהמקום המיוחד בו תחגגו. כלי הגשה מיוחדים וצורות הגשה מגוונות יעמדו במרכז ההחלטות. בין האפשרויות הרבות תוכלו לקבל מענה עבור מנות גורמה בהגשה אישית או על ידי מגשי אירוח, או ליהנות מארוחה מלאה הכוללת מלצרים מקצועיים. אצלנו יש את כל הפתרונות שיעצימו לכם את ההנאה הכללית, וידאגו שכל נוכח שלכם יהיה מרוצה ממה שיוגש עבורו. 

קייטרינג כשר בטבע

אין כמו חגיגה בטבע. השילוב בין היצירה הטבעית לאדם בעלת פוטנציאל אדיר להפקתו של אירוע בלתי נשכח.

לפרטים נוספים