ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג בשרי לחתונה

קייטרינג בשרי לחתונה מוביל את מרבית האירועים המתקיימים במהלך השנה בישראל. קייטרינג דופלקס עושה זאת נכון בעזרת אנשי צוות מהמעלה הראשונה. יש לנו את כל האמצעים לספק את המנות האיכותיות ביותר, בזכום חומרי גלם  טריים בלבד. את האירוע תוכלו לחגוג בכל מקום בו תחפצו, באירוע קטן או המוני לפי בחירה. בין המקומות ניתן יהיה למצוא: חוף ים, פארקים, בתים פרטיים, גינות פרטיות וכמובן אולמות סגורים. 

אתם צועדים לקראת אירוע שישנה את הסטטוס בחייכם. מדובר בהפקה אותה תידרשו לתכנן זמן ממושך, וכמובן שמומלץ לא להקל ראש בכל הנוגע להפקה. אנו בקייטרינג דופלקס נעמיד לרשתוכם קייטרינג בשרי לחתונה, ונדאג שזה יתרחש בהתאם לרצונכם האישי ושל המוזמנים שלכם. ארגון חתונה עלול לעיתים להיות מסובך, המעמיד כל זוג בפני דילמות רבות הכוללות בהכרח את שלב בחירת הספקים. קייטרינג הוא לב ליבו של כל אירוע ומוביל אותו בסיוע אנשי צוות לשביעות רצון כולם. במטרה לעמוד במצב בו נצליח לרצות את כולם, העמדנו שורה של אפשרויות לבניית תפריט עם מנות מגוונות ומקוריות. 

הצוות שלנו מסוגל להגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג, במגוון אפשרויות הגשה: באמצעות מלצרים, בופה עם או בלי הגשה, מגשי אירוח לשולחנות. כל דרך בה תבחרו תוכל למצוא את פתרונה על הצד הטוב והמקצועי. אם אתם באמת רוצים ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, יש לכם אפשרות לקבל אותצה בזכות המנות אותם נציע בתפריט עבור המוזמנים שלכם. ייעוץ בנוגע לבחירה יתבצע בעזרת שף מקצועי, שיעמוד על כל בקשה אישית. יש לנו אפשרות לייצר פתרונות גם עבור צמוחנים, טבעונים, רגישים לגלוטן וסוכרתיים, המגיעות כחלופות למנות הבשר אותם אנו נציע בקייטרינג לחתונה.

היום המאושר בחייכם יזכה לחיזוק משמעותי, בזכות שירות קייטרינג מקצועי שיש לנו להציע. השירות יתבצע לכל אורך הדרך, וידאג לשביעות רצון מלאה שלכם. אנו מתחייבים לשמור על רמה גבוהה במוצרים וכן מתחייבים לחומרי גלם טריים בלבד. 

קייטרינג כשר לחתונה

קייטרינג כשר לחתונה הוא אמנות אצלנו.

לפרטים נוספים

אספקת מזון למפעלים

ברת הקייטרינג בעלת מנופים רבים בתחום ההסעדה ושינוע מזון בארץ.

לפרטים נוספים