ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג גורמה

בארץ ישנם סוגים שונים של קייטרינג, הקשורים בהכרח לאוכל המוגש באמצעותם. קייטרינג גורמה הוא איכותי בפני עצמו ומציג מנות ברמה קולינרית גבוהה. אנו בקייטרינג דופלקס יודעים לתת מענה לצורך זה, ומספקים שירות מאנשי מקצוע מובילים. השף שלנו מעניק אפשרויות רבות בתפריט, שיוכלו להתאים לכל טעם. המחשבה בעת תכנון אירוע צריכה להתחשב ברצונות של כל המוזמנים, שלעיתים קרובות מגיעים מרקע שונה זה מזה וצרכים ייחודיים.

הקייטרינג שלנו מספק שירות ברמה גבוהה, בזכות אנשי צוות מקצועיים שלומדים היטב אודות המנות המוגשות. אם אתם מעוניינים להכיר בפתרון שיעניק עבורכם איכות גבוהה, הרי שקייטרינג גורמה הוא זה שיעשה את ההבדל. אנו מאפשרים לכם להיוועץ עם שף מקצועי, שידאג ללוות אתכם ולהציע מנות ייחודיות ומפנקות.

אירוע פרטי ועסקי מצריך חשיבה עמוקה באשר למנות שיוגשו במהלכו. אצלנו תזכו לקבל ייעוץ מסודר בנוגע למנות בתפריט, באמצעות אנשי צוות מובילים שיודעים כיצד לעשות את זה נכון. אנו מאפשרים לכם את כל הכלים הנחוצים למען הצלחה במטרה, לרבות הרכבת מנות באופן שיתאים לכל צורך. אנו מאפשרים לקבל חלופות עבור כל מנה, במטרה שיתאימו עבור צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן, ועוד מגוון אפשרויות.

את האירוע ניתן לערוך במגוון מקומות ברחבי הארץ לרבות חופי ים, פארקים וכמובן אולמות סגורים. קייטרינג דופלקס אותו אנו מספקים ללקוחות, יגיע עד אליכם בכל מקום בו תבחרו לחגוג. אנו מתחייבים לשרת אתכם נאמנה, בהתאם לאווירה שהמקום מקנה. איכות משמעה יצירה של מזון מקורי, טרי וטעים, וזוהי המומחיות שלנו בעת הזמנה של קייטרינג גורמה.

קייטרינג לאירוע ביתי

חברת הקייטרינג "הקייטרינג" הינה מובילה בתחומה.

לפרטים נוספים