ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג גורמה לאירועים בישראל

כמעט כל אירוע או כנס מצריך חשיבה על פרטי המזון שיוגשו בו. אם אתם מעוניינים לבחור באיכות גבוהה של קייטרינג, אנו נציע בדיוק את מה שאתם זקוקים לו. צוות מקצועי הכולל שף שידאג לייעץ בהתאם לסוג האירוע והאווירה הכללית, יעמדו לרשותכם בכל שלבי הבחירה. אפשרויות רבות עומדות לנגד עיניכם ואתם תהיו אלו שתקחו חלק פעיל בהליך הבחירה. את הפתרון האיכותי ניתן למצוא בהתאם לאופי האירוע, והמקום בו בוחרים לחגוג. קייטרינג גורמה לאירועים בישראל אותו אנו מספקים, מציע מנות מיוחדות ומקוריות.

אנו נגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג, ונספק מענה הולם לצרכים אישיים. אירועים קטנים וגדולים יזכו לעיצוב נכון ומדויק הכולל כלי הגשה המשלימים את החוויה. צורות הגשה גם הן ניתנות לבחירה בין מגשי אירוח, בופה והגשה אישית באמצעות מלצרים. עם הבנה מדוייקת של כל הצרכים שלכם, נוכל להפיק עבורכם את כל מה שאתם זקוקים לו בתחום המזון. קייטרינג גורמה כולל בהכרח מנות טובות וקטנות, שיהוו חלק מרכזי באופיו של האירוע אותו תרצו לתכנן. 

מנות ייבחרו תוך פגישות מסודרות, בהן תהיה אפשרות לטעום אותן. המטרה העיקרית היא שתביאו את עצמכם לכל מה שתרצו לתכנן, ולכן נציע שפע של אפשרויות בחירה. בין השאר תוכלו לבחור חלופות לבעלי רגישויות והעדפות צריכה, שיאפשרו לכל מוזמן שלכם ליהנות באופן זהה מחגיגה פרטית או עסקית. אירועים בישראל מתקיימים בכל יום במספר רב של מוקדים ברחבי הארץ, ואצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם לבית חם שידאג לכם לאורך כל הדרך.