ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי הוא אחד מסוגי הקייטרינג המקובלים כיום בישראל. מי שבוחר בסוג זה של שירות, מודע לחשיבות מזון באירוע הפרטי או העסקי אותו הוא מעוניין לארגן. קייטרינג חלבי כשר מכיל את כל מה שאנו מוכנים להשיג עבור ארוחה המוגשת בכל שעות היום. לא פשוט למצוא קייטרינג חלבי כשר טוב, ואנו בדופלקס מעמידים צוות מומחים איכותי שיודע לכוון כל לקוח עסקי או פרטי למען המטרה הסופית. 

אנו מעמידים לרשותכם שף מקצועי ועתיר ניסיון, שיחד עם כל אנשי הצוות ידאג להעניק ללקוח את הפתרון לו מצפים. ייעוץ מקצועי הוא זה שאחראי להצלחתו של כל אירוע, ואנו בקייטרינג דופלקס נדאג שתקבלו אותו על הצד הטוב ביותר. את המיקום ניתן לבחור באופן חופשי, מבין מגוון אפשרויות בלתי מוגבל. חוף ים, פארקים, חצרות בתים הם רק חלק מהמקומות בהם ניתן לחגוג באופן פרטי או עסקי. ארוחה חלבית כששרה יכולה להתממש בבוקר צהריים או ערב, והיא צריכה להיות מלווה בהרבה מאוד אלמנטים שישביעו את רצון כולם.

אנו פועלים במגוון סגנונות עיקריים על מנת לספק פתרונות לכל דורש. צמחונים יכולים למצוא את מבוקשם באמצעות קייטרינג חלבי כשר, בכך שאינו מכיל בשר או דגים למיניהם. אם אתם דוגלים בכך, או שמתאים לכם לערוך אירוע בסגנון אחר, יש לכם הזדמנות להזמין את הקייטרינג שלנו שמכיל הרבה יותר מכפי שאתם מתארים לעצמכם. 

קייטרינג דופלקס מאפשר לקבל מענה הולם לכל דרישה ובקשה שלכם, ומוביל את תחום האירועים בישראל. כל מקום בו תבחרו לחגוג יהנה מאווירה שונה ומיוחדת, שתוביל אותנו למסע קסום בדרך לכבוש כל יעד. אתם אלו שתבנו את התפריט יחד עם השף שלנו, שידאג לספק עבורכם את הטוב והאיכותי בהתאם לדרישה. מנות מיוצרות מחומרים טריים בלבד, ולכן התוצאה תהיה בהתאם לציפיות הגבוהות. 

הפעלת מטבח וחדר אוכל

הפעלת מטבח מחייבת ממך כמעסיק להחזיק במקום צוות מטבח, לקנות את חומרי הגלם להכנת התבשילים, לדאוג לכשרות המזון ולאחסונו וכן הלאה.

לפרטים נוספים