ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג חלבי כשר לאירועים קטנים

אירועים קטנים הם בדיוק מה שצריך במטרה ליהנות מכל המוזמנים. באירועים המוניים קשה מאוד לגשת לכולם, ומרבית אלו שמגיעים לחגוג לא מצליחים לייצר רגע אישי עם בעלי השמחה. ישנם מגוון סגנונות לאירועים קטנים, בין השאר ניתן להזמין קייטרינג חלבי כשר. כשרות היא פרט מאוד חשוב כאשר מדובר באוכלוסיה יהודית, שמעוניינת בתעודה מתאימה על מנת שתוכל לטעום מהמנות המצויות בתפריט. אצלנו בקייטרינג דופלקס מודעים לצורך זה, ולכן יוצרים קייטרינג חלבי כשר הכולל את כל האישורים המחמירים. 

בנוגע לבחירת המנוץ אתם יכולים להרגיש בטוחים. שף מקצועי ייעץ עבורכם באופן מלא עבור כל מנה וידאג להוציא אתכם ואת המוזמנים שלכם מרוצים. אנו מאמינים ביצירת מנות ברמה גבוהה, ולכן לא מתפשרים בנוגע לחומרי גלם. ירקות, פירות, חלב, גבינות ועוד מגוון רחב של חומרי גלם מגיעים אלינו שהם טריים בלבד ואחרי שעברו בקרת איכות מסודרת. צורת הגשה גם היא משחקת תפקיד מרכזי והבחירה בין מגשי אירוח, הגשה אישית באמצעות מלצרים או בופה, תהיה נתונה בידיים שלכם. 

בכל מקום בארץ תוכלו לייצר אירוע בעל משמעות מבחינתכם. אנו נגיע לכל אזור ומיקום שתבחרו ונעניק את השירות הטוב ביותר. מתוך מגוון המקומות תוכלו למצוא חופי ים, פארקים, בתים פרטיים, אולמות סגורים והרשימה עוד ארוכה. כמעט כל מקום יכול להיות אידיאלי לקיום אירוע ומי שרוצה להיות מקורי נוכל אף לייעץ לו בבחירה. אז אם אתם מעוניינים בקייטרינג חלבי כשר, נשמח לפגוש אתכם ולהעניק לכם מעט יותר פרטים אודות השירות שנוכל להעניק עבורכם. 

הפעלת מטבח וחדר אוכל

הפעלת מטבח מחייבת ממך כמעסיק להחזיק במקום צוות מטבח, לקנות את חומרי הגלם להכנת התבשילים, לדאוג לכשרות המזון ולאחסונו וכן הלאה.

לפרטים נוספים