ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

קייטרינג הוא חלק משמעותי בכל אירוע באשר הוא, ומהווה את מה שכולם מצפים ממנו להיות. אירועים מתבצעים מדי יום בכל רחבי הארץ, ומעניקים גוון וצבע רענן. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים מאפשר יצירת אינטימיות, בכל אותם נקודות בחיינו שנרצה לחגוג. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים מכיל בדיוק את מה שאנחנו באמת צריכים ומייחלים לו. אם אנחנו נרצה להעמיג תפריט בקר או צהריים, ודאי נרצה לבחור במה שיגרום לאורחים שלנו להינות. מזון המתאים עצמו לסוג אירוע ספציפי מאפשר הנאה רבה יותר ויכולת תקשור טובה עם הנוכחים שבאו לחגוג את השמחה שלכם. 

ארועים נערכים ביום נתון בעשרות אלפי מקומות שונים ברחבי הארץ. ניתן להתחיל אותם בכל שעה שתרצו, ובמספר אפשרויות מיקום כגון חוף ים, פארק או חצר של בית פרטי. על מנת להפוך אירוע קטן לאטרקטיבי, ניתן לשכור את שירותיו של קייטרינג אותו נוכל לספר עבורכם. במטרה לעמוד על האופן בו יתנהל האירוע מבחינת המזון שיוגש בו, יצרנו לכל דורש את האפשרות ליהנות מקייטרינג איכותי, המאפשר להינות ממנות בהתאם לבחירה אישית.

אנשי הצוות שלנו בנויים לשרת אתכם בדרכנו המיוחדת, שכוללת הרבה מאוד דרכים למיצוי החלק החשוב באירוע שלכם. אירועים קטנים מצריכים מאיתנו להקדיש עוד מעט מחשבה בכדי לרצות את נהמוזמנים, שאלו בהכרח קרובים אלינו ביותר. באירוע קטן האינטימיות נמצאת בהילוך גבוה, כך שניתן להגיע לכל מוזמן ביעילות מקסימלית. זאת בשונה מאירוע גדול בו קיים קושי להקדיש זמן לכל הנוכחים. תפריט חלבי איכותי אותו יש לנו להציע ידאג להשביע את רצון כולם, וכמובן שישנם חלופות לטבעונים ורגישים לחלב. 

פגישה עם שף מקצועי תסייע להכריע בנוגע למנות בתפריט, תוך אפשרות בניה שלו באופן מקורי. אנו נדאג לספק עבורכם את כל מה שנחוץ בכדי ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, שתניב את התוצאה הנחוצה לכם באחד מהאירועים החשובים אותם תפיקו. צורות ההגשה כוללות בחירה בין: מגשי אירוח, הגשה אישית באמצעות מלצרים או בופה. בכל מקום בו תבחרו לחגוג אנו נהיה לצידכם.

אירוע / אירועים בטבע

כל אירוע הופך למיוחד רק עם הוא מביא עימו ערך מוסף.

לפרטים נוספים