ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים

העולם בכף ידכם והוא שופע טכנולוגיות וחידושים מתקדמים. בין השאר הם נמצאים בתחום ההסעדה לרבות קייטרינג לאירועים. אנו מצליחים לייצר עולם שלם של ניחוחות וטעמים, בזכות קייטרינג לאירועים אותו יצרנו בהתאם לטעם מגוון. המסע שלכם לעבר בחירת הספקים באירוע תכלול הרבה מעבר למה שאתם ודאי מצפים לו. עם מגוון מנות עשיר אוו יצרנו לכל דורש, ניתן להפתיע כל מוזמן בהצעה יוצאת דופן.

האירוע שלכם יכול להיראות אחרת ושונה. בעת הזמנת את שירותי קייטרינג דופלקס שלנו, תוכלו לבחור את המנות בתפריט שיורכבו על ידי שף מקצועי ועתיר ניסיון. קביעת פגישות מסודרת תתבצע באמצעות כלל אנשי הצוות, שיהיו אחראיים גם להעניק ייעוץ באשר לכל שאלה או בקשה.

אתם אלו שתבחרו היכן החגיגה שלכם תתרחש, ומדובר בשלל אפשרויות ליצירת מגוון נכון וטוב. חוף ים, פארקים, בתים וכן אולמות סגורים, יעניקו עבור כל אחד את היכולת לקיים כל אירוע פרטי או עסקי. אם יש לכם בקשות מיוחדות הרי שניתן למלא אותן בקלות וביעילות מקסימלית, בעזרת יועצים מובילים בתחום הקולינריה.

אל תתפשרו על האירוע שלכם. יתכן וזה נערך פעם אחת בחייכם, ועל כן שווה יהיה להשקיע בבחירת שירות הסעדה שיהווה את החלק המרכזי. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג ללוות אתכם החל מהצעד הראשון, ולהעניק עבורכם את הפתרון שישביע את רצון כולם. היכן שתבחרו לחגוג נגיע אליכם בליווי כל נותני השירות שלנו, שידאגו לספק עבורכם איכות גבוהה הכולל ידע רב על המנות המוגשות בתפריט. 

קייטרינג לאירועי בוטיק

קייטרינג "הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחומה ופועלת במגוון רב של מישורי הסעדה.

לפרטים נוספים

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים.

לפרטים נוספים