ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים בהרצליה

הרצליה היא המקום האידיאלי לעריכת אירועים. העיר המיוחדת נמצאת במרחק של דקות נסיעה מהמרכז אך נמנית גם כחלק מאזור השרון. קייטרינג לאירועים בהרצליה אותו נוכל לספק עבורכם, יכלול הרבה מאוד אלמנטים שיסייעו לכם לקבל את כל מה שאתם מעוניינים בו. במידה ובחרתם להתחיל בהליך התכנון נקצה עבורכם שף מקצועי ועתיר ניסיון, שייעץ עבורם בכל הנוגע לבחירת המנות בתפריט. מבין מגוון המנות אותם אנו מייצרים, נרכיב עבורכם תפריט אישי שיתאם לאופי שלכם ושל קהל המוזמנים שמגיע לחגוג אירוע פרטי או עסקי שתתכננו.

כל אירוע בישראל חייב לעצמו שחקן חיזור מתחום המזון. מנות ברמות שונות כבר הפכו לסימן היכר עבור כל מי שמגיע לחגיגה או כנס, עד שלא ניתן לקיים את האירוע בלעדיהן. אם אתם רוצים ליהנות משקט נפשי ברמה גבוהה, תוכלו לבחור את השירות שאנו מציעים, שיעניק לכם אפשרויות בחירה רבות. חלופות מוצעות עבור צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות למניהם, במטרה להוביל את כולם להנאה שווה במקום בו תבחרו לחגוג.

אנו מאפשרים לכם לבחור בכל מקום שהוא למען האירוע שלכם. זה יכול להיות חגיגה פרטית בבית או אירוע חברה על חוף הים. כל אחד יבחר את המקום המועדף עליו ואנו נהיה אלו שישלימו את החוויה. צורות הגשה מגוונות וכן כלי הגשה מהודרים, יותאמו במיוחד לאופי האירוע ולאווירה שהמקום מייצג. אתם אלו שתבחרו כל פרט על פי רצון אישי, ותדאגו לממש את כל ההשקפות שלכם בייחוד בתחום המזון. מנות המורכבות מרכיביים טריים בלבד, יובטחו עבורכם ויספקו את האיכות לה מצפים.

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים.

לפרטים נוספים