ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים כשר בישראל

כשרות היא חלק ממה שמאפיין את העם היהודי. סימן ההיכר הייחודי יהיה גם זה שמגביל לעיתים מלצרוך שירותים ספציפיים. אנו בקייטרינג דופלקס דואגיםלכך שתיהנו משירות מנצח ללא כל פשרות, הכולל את כל האלמנטים האיכותיים ביותר. מנות ייחודיות, מקוריות וחסרות פשרות, יעמדו לשרותכם לסיפוק כל פתרון מזון כשר. אנו מתחייבים לענות על כל צורך, לרבות אספקה של תעודת כשרות איכותית. כל אירוע, קטן או גדול יוכל לחזק עצמו בקייטרינג לאירועים כשר בישראל.

הצוות שלנו בקייטרינג דופלקס ידאג להעניק ליווי אישי ומקצועי שיענה על כל צורך. אנו מקצים עבור כל לקוח שף עתיר ניסיון, שיעמוד בקנה אחד מול כל רצון באשר הוא. פגישות ייעוץ יתקיימו בהתאם לצורך, ובניית תפריט תתבצע בליווי חלופות עבור בעלי העדפות צריכה שונות. מי שמארגן אירוע לקרובי משפחה וחברים, יודע בהכרח לספק עבורם בדיוק את מה שהם זקוקים לו. קייטרינג כשר מגיע כמובן עם תעודה מתאימה שתסגור את כל העניין בדרך המתאימה עבור כולם.

אנו נגיע לכל מקום בו תבחרו לחגוג. מקומות סגורים ופתוחים יהוו את הבסיס ויאפשו יכולות תמרון גבוהות. אם אתם מתקרבים לאירוע משמעותי בחייכם ודאי תרצו לציין אותו באווירה חגיגית מיוחדת. מגוון מנות יהוו את הפתרון האישי, המקצועי והבלתי מתפשר למען הגשמת המטרה הסופית של כל אחד ואחת. אנו נהיה שם בשביל לענות על כל צורך בתחום המזון.