ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים מחירים המרכז

רבות דובר על איזור המרכז כמקור מרכזי להנאה מקסימלית באירוע פרטי או עסקי. מגוון מקומות רב בהם ניתן לחגוג פרט עסקי או משפחתי הוביל את האזור למוביל בסצנת הבילויים. הערים מחזיקות בשלל אפשרויות לקיים בתוכם את האירועים הספציפיים, לרבות חופי ים, פארקים, אולמות סגורים ואפילו בתים פרטיים. כל לקוח יוכל למצוא את הפתרון הנכון עבורו, לרבות בחירת מקום אידיאלי שם ניתן יהיה לקיים את החגיגה. בישראל מתקיימים מדי יום שלל אירועים בסגנונות שונים, שמתומחרים בעיקר בהתאם להעדפות אישיות. 

אצלנו בקייטרינג דופלקס מאמינים כי איכות היא לא דבר שניתן להתפשר עליו. חגיגה פרטית כוללת את האנשים עמם אנו מצויים בקשר תמידי, ואילו עסקית מאפשרת לבלות עם האנשים עמם אנו מצויים בקשרי עבודה. השקעה לא חייבת להיות גבוהה ברמת המיקום, אך בנושא המזון בהחלט חשוב להרכיב תפריט מקורי שלא ימחזר עצמו מאירועים קודמים. רמת המחירים תהיה בהתאם, אך ניתן לקבל תמורה מלאה בעת הבנת רצונות וצרכים טרם הבחירה.

שף מקצועי יעמוד לרשותכם ויסייע לכם בכל שאלה. ייעוץ יתקבל בעת הרכבת התפריט וזאת בהתאם לקהל שמגיע לחגוג, ולסוג האירוע הספציפי. אנו מגיעים לכל אחת מהערים בארץ ובעיקר לאזור המרכז בו מתרכזת רוב העבודה מדי שנה. בחירה בנו כמי שיובילו את פתרונות ההסעדה באירוע שלכם, תקנה לכם אפשרות להיות בראש שקט ולקבל את כל מה שאתם זקוקים לו. אצלנו תקבלו חלופות עבור בעלי רגישויות והעדפות שאינם מצויים בתפריט הרגיל. תוך הבנת צרכי הלקוחות שלנו, נייצר פתרונות אידיאליים במטרה להוביל להנאה מקסימלית של כל הנוכחים באירוע. 

קייטרינג לאירועי בוטיק

קייטרינג "הקייטרינג" הינה חברה מובילה בתחומה ופועלת במגוון רב של מישורי הסעדה.

לפרטים נוספים

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים.

לפרטים נוספים