ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים על האש

אירועים על האש זאת הדרך שלכם ליהנות מאווירה איכותית תוך קריצה לעממיות נדרשת. קייטרינג דופלקס עושה שימוש במשאבים רבים במטרה לספק לקהל שירות טוב, וכן שף מקצועי. קייטרינג הוא החלק המרכזי בכל אירוע באשר הוא, ומאפשר לנו להתחיל ולסיים כל אירוע משפחתי או עסקי. רבים מודעים לחשיבותו באירוע, ובוחרים שלא להקל ראש בהליך הבחירה. 

על האש היא ארוחה בה נהוג לצלות בשרים על גריל, וליהנות מארוחה משובחת. אצלנו בקייטרינג דופלקס יודעים לטפל הייטב בכל סוגי בשרים, ולספק מנות מקוריות ויצירתיות בהתאם לדרישה. כל מי שבוחר בשירותי הקייטרינג שלנו זוכה ליהנות מייעוץ אישי ומקצועי מאת שף בעל ניסיון עשיר. 

יש לנו את כל האמצעים לרגש אתכם בארוחה משביעה ויוצאת דופן, שמקדשת את כל מה שאנחנו אמורים לייצג. קייטרינג מהווה חלק מרכזי בכל אירוע ולכן כולם יזדקקו לאחד כזה כאשר הם מעוניינים לציין אירוע בעל משמעות בחייהם. הפתרון הכולל את כל מה שמעוניינים לייצג באירוע, כולל את המרכיבים האיכותיים בדרך לארוחה מושלמת.

צוות מקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך וידאג לבצע את כל מה שאתם מעוניינים ורוצים. בהתאם לדרישותיכם ייבנה תפריט שיקלע לטעמכם האישי ושל קהל המוזמנים שלכם. ניתנת עבורכם הזדמנות טובה להכיר בשירותיו של קייטרינג איכותי, אותו תוכלו למצוא אצלנו. 

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים.

לפרטים נוספים