ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים פרטיים

אירוע פרטי הוא תמיד סיבה למסיבה. מטרת קיומו הוא לחגוג פרט חשוב ומשמעותי בחיינו, יחד עם כל מי שאנו מכירים ואוהבים. האירוע יכול להיות קטן או גדול, ואתם צריכים לדאוג לפתרון ייחודי שיתאם לצרכים האישיים. קייטרינג לאירועים פרטיים אותו נספק עבורכם, יעמוד מול כל טעם אישי ויספק אותו בדרך הכי טובה שיש.

אירוע פרטי שונה מעסקי בפן האישי. מדובר ביכולת שלנו למצות את כל האהבות הכי גדולות, ולתרגם אותם לכדי חגיגה שכולה שלכם. פרט חשוב שהתרחש בחייכם, בשילוב אנשים עמם אתם מצויים בקשר תמידי או לעיתים רחוקות, יעמיד את הבסיס לחגיגה. אתם תהיו אלו שתבחרו את המכלול הכללי, לרבות את שירות קייטרינג לאירועים פרטיים. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג לספק עבורכם את האיכות הגבוהה והבלתי מתפשרת, למען הצלחה אישית.

ניתן לערוך אירוע מצומצם וליהנות מיתרונות הקשורים לנוחות גישה, או לקיים חגיגה המונית ולהזמין מכל הבא ליד. אצלנו תוכלו למצוא מנות מקוריות שישביעו את רצונם של רבים. שף מקצועי ידאג ללוות ולהמליץ עבורכם על מנות, שיתאימו לאווירה הכללית אותה אתם מעוניינים להשיג. ברשותנו יכולת לספק פתרונות מיוחדים עבור צמחונים, טבעונים ובעלי רגישויות שונות. ההמלצה הינה לבחור בחלופות אלו, במטרה ליצור מגוון עבור אלו המגיעים לשמוח עמכם.

סגנונות אירוע קיימים בשפע, ואתם אלו שתדאגו לבנות אותם מהיסוד. בשילוב של כל מה שמאפיין את השקפת עולמכם, ניתן יהיה להרכיב תפריט שיתאם לצרכים ספציפיים בחגיגה הפרטית שלכם, בשילוב חלופות להעצמת כל טעם בפן הקולינרי.

לאירועים פרטיים . אצלנו תמצאו הכל, כולל קייטרינג לאירועים ויותר מכך!

קייטרינג לאירועים פרטיים

רבים מהאירועים שנחגגים הם אירועים פרטיים וקטנים ולאו דווקא אירועים המוניים הכוללים אלפי אנשים.

לפרטים נוספים