ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים

אירועים קטנים זקוקים לספקים איכותיים במיוחד על מנת למלא אותם. יש לנו את כל האפשרויות לרגש את האורחים שלנו, ולהציע להם את כל מה שהם באמת ישמחו לקבל. המקוריות היא שם המשחק, ותבטיח להציג את מה שלא נראה קודם לכן. המוזמנים שלכם כבר נדמה שראו הכל, ולכן יש רצון רב לנסות ולהביא משהו אחר.

שף מקצועי וצוות מיומן יסייעו לכם לחגוג בכל מקום בו תבחרו, ולספק אירוע יוצא דופן. יש לנו את כל האפשרויות לבנות מנות בהתאם לטעם אישי, ולהציע מגוון רחב עבור צמחונים, רגישים לגלוטן, סוכרתיים, צמחוניים ושילובים נוספים. את תחילת הדרך למען המטרה הסופית ניתן לקיים במגוון דרכים שיסייעו בכך. יש לנו את כל האמצעים להוביל אתכם לאירוע קטן בכל סגנון אותו תבחרו, בליווי החלק המרכזי בו שהוא המזון.

אם אתם רוצים ליהנות ממסע מרגש ומהנה, תוכלו לבחור בעצמכם את מה שיבנה את האירוע. בליווי שף מקצועי תוכלו לבחור בחוויה יוצאת דופן , שתעניק לכם הרבה מאוד עומק. קייטרינג לאירועים קטנים אותו אנו מעניקים מציע חומרי גלם טריים בלבד. זהו פרט חשוב מאוד בכל אירוע ובייחוד בזה המציע שירות אינטימי ומצומצם יותר. כלל שהאירוע קטן, כך גדלה רמת החשיבות לייצר תוכן איכותי בשל הקרבה האישית למוזמנים.. 

מיקום האירוע יכול להתבצע במספר מוקדים, בערים שונות ברחבי הארץ. צוכלו לבחור בין: פארקים, חופי ים, אולמות סגורים, בתים פרטיים, ואנו נגיע לקיים במקום את מבוקשכם. עיצוב המקום וצורות הגשה מגוונות יסייעו לתפירת חגיגה מושלמת, אותה נוכל להעניק לאנשים הקרובים אלינו.חתונה קטנה שופעת יתרונות רבים, שמקורן ברצון לחגוג עם האשים שבאמת חשובים לנו. זאת בניגוד לאירוע המוני בו נוהגים להזמין מכל הבא ליד. 

קייטרינג לחברות ועסקים

אירועים עסקיים הפכו להיות חלק שגרתי במהלך חייו של כל עסק.

לפרטים נוספים