ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים בבית בשרון

במהלך חיינו אנו עסוקים בין השאר בבחירה של מקומות המיועדים לאירועים מסוגים שונים. אירועים קטנים בבית המתקיימים באור השרון, כוללים בין השאר איכות גבוהה שאינה מתפשרת כלל. קייטרינג אותו יש לנו להציע, כולל בהכרח הרבה מאוד צבע ועניין רב שימלא את הבית מקצה לקצה. אתם אלו שתבחרו את סגנון האירוע, שיתרחש במקום המגורים שלכם.

הרבה מאוד אפשרויות בחירה מוענקות לכם אצלנו בקייטרינג דופלקס. שף מקצועי ידאג ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולספק מענה לשאלות, בקשות וייעוץ מקצועי. הבית שלכם יכול להיות תמונה נפלאה לאירוע קטן, ותפאורה לכל מה שאתם רוצים להכיל. אנשים רבים מעוניינים למצוא את הפתרון הפשוט למען האירוע הפרטי שלהם. אם אתם רוצים לבחור בבית שישמש כמקום המפגש האידאלי, יש לכם הזדמנות טובה להעזר בנו. 

אירועים קטנים שונים מאלו ההמוניים, בכך שהם בעלי גישה אישית יותר. לכמות מוצמצמת של מוזמנים נוח לגשת באופן אישי, ולכן כדאי לנסות מדי פעם את האפשרות הזו. אתם מוזמנים להכיר את מה שעתיד להיות החלק המרכזי באירוע שלכם. מנות ניתנות לבחירה אישית בהתאם לרצונות וצרכים, וחשוב לייצר חלופות במטרה לענות על טעם מגוון. באפשרותבם לקבל מאיתנו פתרונות עבור בעלי רגישויות והעדפות צריכה מגוונות. 

אירוע קטן הנערך בבית מכיל הרבה מאוד עצמה ועשוי להוביל להצלחה בהפקת חתונה קטנה, בר או בת מצווה, ימי הולדת ועוד פרטים שמעוניינים לחגוג. הבחירה בבית אינה מובנת מאליה, ובדרך כלל צריך שיהיה בו מספיק מקום להכיל את כולם. מרפסות, חצרות או חלל סלון גדול הם אלו שמאפשרים לאכלס בתוכם את כמות המוזמנים המצומצמת. 

קייטרינג לחברות ועסקים

אירועים עסקיים הפכו להיות חלק שגרתי במהלך חייו של כל עסק.

לפרטים נוספים