ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

ניתן ליצור קשר גם בטלפון:
*
*
*
*

קייטרינג לאירועים קטנים לחתונה הדרום

אזור הדרום שופע מקומות מרגשים בהם ניתן לקיים אירועים קטנים. תחום המזון יהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע, לרבות אלו המצומצמים. אצלנו ניתן יהיה להזמין כל דבר שיוכל לסייע לשביעות רצון בתחום, לרבות מנות מקוריות ואיכותיות גם יחד. אם אתם מעוניינים ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, יש לנו את כל האמצעים להקנות לכם אותה. אנו מתחייבים לעמוד בסטנדרט גבוה שיענה לכם על כל צורך באשר הוא.

קייטרינג דופלקס מאפשר לכל דורש לארגן אירוע קטן ואינטימי, על פי העדפותיו האישויות. באזור הדרום ניתן לחגוג בשטחים פתוחים, אזורי טבע מפנקים ואינטימיים, אולמות סגורים ובתים פרטיים. בהתאם לאווירה ניתן להחליט לאיזה כיוון ללכת מהפן של המזון. אם אתם רוצים לבחור בתפריט מסיבות, הכולל מזון בכמות קטנה שיוגש לצד רחבת ריקודים, או תפריט מלא ועשיר הכולל מבחר מנות לארוחה מושלמת.

את הפתרון שיוביל לכדי מציאת מנות מקוריות למען החוגגים, נבחר עם כל אחד באופן אישי. שף מקצועי יהיה אחראי לייעץ בהתאם לצרכים והאווירה הכללית במקום בו תבחרו לחגוג. כל מקום יהיה רלוונטי מספיק על מנת לייצר את האלמנט לו מייחלים ומצפים מאירוע קטן. המחשבה היא לעטוף את עצמכם בקרובים ביותר, ולאפשר גישה נכונה אל כולם מבלי לפסוח על אף אחד.

מבחינת מנות ניתן לייצר חלופות מותאמות אישית, עבור בעלי רגישויות והעדפות צריכה מגוונות. הצוות שלנו בראשות שף עתיר ניסיון יעמוד לרשותכם להענקת מענה הולם לצרכים ספציפיים, וכן שאלות, בקשות ופתרונות מיוחדים.